Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnék ezen a szenvedésen...

Hogy tudnék ezen a szenvedésen változtatni?

Figyelt kérdés
Igaz csak 8 órát dolgozom, de minden egyes műszak egy örökkévalóságnak tűnik. Az itthon töltött időre szinte nem is emlékszem, a munkában töltöttre pedig mindig. Volt 1 hét szabim karácsonykor, nem emlékszem az egészre. (nem ittam) Viszont arra tisztán emlékszem mi volt a munkában előtte. Óráknak tünnek a másodpercek. Mindi szorongás fog el, ahogy egyre közelebb jön adott nap a munka, sokszor előfordul hogy sírok is emiatt. Nagy boldogságot okoz mikor végre vége, de az is mire eljön egy pokol végig... Nem tudom mit tehetnék, lassan felemészt a szorongás és a depresszó.

2017. jan. 16. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha jól sejtem nincs túl jó állásod, ha azok közül a pozíciók közül töltöd be valamelyiket, amelyikekre gondoltam, akkor biztos vagyok benne, hogy én se érezném magam túl jól. A tanácsom: tanulj valamit(akár OKJ, akár egyetemi szak), és szerezz egy jobb állást.
2017. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kamionsoför szeretnék lenni, az az álmom. Most egy fémmegmunkáló gyárban dolgozom, CNC gépkezelőként. Most éjszakára megyek. A mai napom arról szólt, hogy ne csináljak semmi olyat, ami miatt gyorsabban telik az idő, de már tessék, itt van fél óra és menni kell. A reggel meg egy örökkévalóságnak fog tűnni. Ha ahoz az időhöz kéne viszonyítsam a mai napom, kb ez a két műszaknyi idő, a munkában egy 5 perces szünetnek felel meg. Kezd nagyon kikészíteni ez és alig bírom.
2017. jan. 16. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi zavar ebben a munkában? Nehéz? Vagy unalmas? Úgy tűnik, keresett szakma, csak kíváncsi vagyok, mi a baj.
2017. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes

Ahogy olvastalak, gondoltam hogy biztos gyárimunkás vagy alja fizetésért. Erre fel meg Cnc-s vagy gondolom még a fizu sem olyan rossz. Számomra meglepő!

Irtad hogy kamionos szeretnél lenni. Nemzetközibe a fizu jó, de az se leány álom Alap hogy majdnem 9 órát vezetsz. Folyamatosan ülsz ami nem egészséges (pl.:gerincsérv) sokszor ingerszegény autópályán haladsz és haladsz. Ha sok a felrakó/lerakó akkor sokat is rakodsz. Hétvégéd meg szerencsén múlhat hogy töltöd-e értékesen. PL.:Nagyvárosban lehet nézelődni, de esős hétvégén ugy sincs nagy kedve az embernek kimozdulni, ezért ott döglik az ember a fülkében. És még sok minent fel lehetne hozni.

2017. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!