Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire vagyok gáz ha egy...

Mennyire vagyok gáz ha egy idő után nem adok gyógyszert a kollégámnak?

Figyelt kérdés
Fájdalomcsillapító mindig van nálam , szerencsére ritkán kell ,de multkor annyira elosztogattam, hogy nem maradt mire nekem kellett volna. Nem hagyhatom el a helyemet a kollégák igen. Illetve drága is és próbálok spórolni vele , mert nincs sok pénzem. Így az egyik kollégámnak úgy döntöttem nem adok többet. Minden héten szó szerint..kert egyet. Az más ha valaki egyszer kétszer kér szerintem, nekik szívesen adok ,de kicsit kezdtem úgy érezni , hogy kihasználja a kollégám, hogy neki nem kell venni. Így múltkor azt mondtam , hogy nincs. Természetesen utána nagyon rosszul éreztem magam , hogy nem adok ha rosszul van. Végülis kiment a szemközti patikába.
2021. márc. 1. 14:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
6%
En nem vagyok hive a gyogyszer evesnek. En elvbol nem adnek neki. Es alapbol en se eszem.
2021. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, egyszer-kétszer teljesen oké adni, mert hát na, szenved.


De ha rendszeresen kér, úgy, hogy tudja hogy kelleni fog, az már bunkóság.


Nekem anno a gimiben az egyik osztálytársam volt ilyen - folyton másnapos volt, és a lányoktól kért mindig fájdalomcsillapítót. Undorító.

2021. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyes. Tartson magánál, ha már ilyen gyakran kell neki, vagy menjen és vegyen magának.


Én még a szemébe is mondanám, hogy bocsi, nem azért spórolok, hogy ő meg rajtam tegye ugyanezt. Nekem is szükségem van rá néha, meg is veszem magamnak.

2021. márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellett volna mondanod legutóbb, hogy ,,bocsi, nincs nálam, neked adtam már mindet" :D
2021. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

"Képzeld, nem ingyen kapom"


Nehogy te érezd magad rosszul! Neki kéne, mert pofátlan.

2021. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen lelkiismeret furdalásod!

Ahogy most ki tudott menni a patikába, úgy régebben is kimehetett volna.

Én alapból soha nem kéregetek senkitől semmit, mert zavarba hoz a kéregetés,...még a másé is.

Most viszont a helyedben - próbaképpen - kérnék tőle, hiszen neki van. Érdekes lenne tudni, hogy adna vagy nem adna?

2021. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Miért árulod el, hogy egyáltalán van nálad???
2021. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egy dz Algo mindig van, de elég is nekem kb 1 évig, mert csak végszügség esetén szedem be. Én is szoktam adni annak, akinek épp sos kell, de ha hülyének néznek azt nem szeretem.


Szóval nem, nem adnék neki. Nekem is kényelmesebb lenne másoktól lenyúlni INGYEN, de b.szki, mindenki gondoskodjon már magáról!

2021. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nekem egy ideig fel sem tűnt, kolléganőm mondta, hogy figyeljen meg , hogy jövő héten is kérni fog mert fronterzekeny. El is mondja meg hogy jajj elfelejtett hozni. :/ Csak eleve gyűlölok hazudni tényleg rosszul vagyok tőle de tényleg olyan mintha hülyének nézne. És volt , hogy nekem egy szem maradt és mivel 20 rá érek haza nem tudtam venni. Nekem biztonságérzetet ad H van nálam mindenféle gyógyszer, de én is csak vegszukseg esetén használom.koszonom a válaszokat akkor igy el tudom engedni magamban 😅hogy nem vagyok rossz.
2021. márc. 1. 15:08
 10/19 A kérdező kommentje:
4es ez jó 😅
2021. márc. 1. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!