Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályakezdő gépészmérnök...

Pályakezdő gépészmérnök vagyok Budapesten. Ha betanulható, akkor villamosmérnökként is lenne kedvem működni. Kellhetek valahová?

Figyelt kérdés
Végső elkeseredettségemben írom ezt :/

2021. márc. 1. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Villanyszerelõbõl hiány van szóval biztos.
2021. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Micimacko67 ***** válasza:
85%

Kérdező, ezt most nem teljesen értem...

Hogy szeretnéd megtanulni? Tisztában vagy egyáltalán azokkal az alapokkal ami ehhez kell?

2021. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Én is gépészmérnöknek tanultam csak nem használom amúgy felénk lenne jövőd, nem is értem miért nem találsz ott munkát, elég nagy a kereslet...
2021. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Merre van az a ,,felénk"? :)
2021. márc. 1. 16:50
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Nagyatádon.
2021. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Amikor utoljára néztem, 150 új pozíció volt kiírva a karrier oldalunkon... Budapest, autóipari multi. Ha ebből legalább 10 helyre nem jó egy pályakezdő gépész- vagy villamosmérnök, akkor megeszem a kalapom.
2021. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Hány helyre küldted el a CV-det? Hány interjún voltál? Profession.hu-n 100 feletti találat van a "pályakezdő" és "gépészmérnök" szűrőket beállítva. Plusz ott a linkedin, meg sok HR-es oldal, stb.
2021. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már 100-nal biztosan több helyre beadtam :/
2021. márc. 1. 17:59
 9/14 Micimacko67 ***** válasza:
13%

Kerdező, azonkívül, hogy van egy diplomád értesz is valamihez?

Amikor megszereztem a diplomámat, elmentem 3 műszakba dolgozni egy céghez, hogy a gyakorlatban is megtanuljam amit elméletben a fejünkbe sulykoltak...

Végigjártam a szamárlétrát....

Ez az út előtted is nyitva áll...

2021. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Te egy kicsit félreértelmezed a szamárlétra fogalmát... Nem azt jelenti, hogy egy gépésznek el kell mennie operátornak, karbantartónak, esztergályosnak (fel se vennék), hanem hogy van egy határozott karrierútja, ami lehet mondjuk menedzsment vagy szakértői.
2021. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!