Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első munkanap kávét főzet velem?

Első munkanap kávét főzet velem?

Figyelt kérdés
Ahol kezdtem én is ugyanabban a pozícióban dolgozom, mint a többiek. Nyilván van vezetőnk is de az más. Nekem még nincs diplomám de járok egyetemre, aki betanít ma a kezembe adta a bögréjét, hogy légyszi főzz egy kávét. Én meg főztem neki, és itthon gondolkodtam mit is csináltam. Egyébként nem vagyok bunkó, nagyon kedves embernek tartom magam de itthon át gondoltam, hogy minek néz engem? Te megfőzted volna? Ha nem mit mondtál volna? És legközelebb mit tegyek? Én nem kávézom egyébként tehát akár azt se tudhattam volna, hogyan kell.

2021. márc. 1. 19:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10

Igen. Munka közben bent is szívhattunk iqost, elektromos cigit. De jó az irodai meló :D

2021. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem bunkón kérte, csak fura volt mert kb 1 órája dolgoztam vele. Ugye nem is kávézom egyébként tehát lehet lefőzik egymásnak, de én soha nem is ittam és nem is fogok inni így nem tudom mit, hogy csinálnak. Egy közös irodánk van tehát 3 hölgy dolgozik rajtam kívül egy helyen. Ugyanazt a munkát végezzük, ugyanabban a pozícióban. Lehet csak az a baj, hogy az első napom volt és nagyon stresszes voltam a sok új arc miatt minden bajom volt hiányzott a régi helyem, pedig ott teljesen más munkát végeztem ami fizikailag is megterhelő volt számomra
2021. márc. 2. 06:13
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Megmondtam volna, hogy mivel nem szeretem a kávét, nem vagyok otthon e téren, jobban jár, ha főz magának.

Mivel már egyszer megcsináltad, és ha nem volt ihatatlan, akkor lehet innentől a te feladatod lesz, esetleg legközelebb túl vizesre vagy túl erősre főződ.

2021. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!