Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon szemét leszek ha az év...

Nagyon szemét leszek ha az év első munkanapján felmondással indítok? Vagy c'est la vie?

Figyelt kérdés

Dec 23-án leálltunk. Fel akartam egy ideje mondani de addig nem mondok fel, amíg nincs a kezemben az új hellyel aláírt papír. Már van, így felmondhatok, de mivel zárva vagyunk így jan 4-ig nincs kinek leadni.

Vagyis jan 4-én reggel 7kor az első munkanapon azzal indítok hogy felmondok.

Hogy jön ez ki? Vagy ez nem szempont? c'est la vie?


2020. dec. 27. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkit sem fog érdekelni...
2020. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát érdekelni az garantáltan fog többeket ugyanis senkit se vesznek majd fel a helyemre, a munkámat szétdobják a többieknek és ezért ők egy fillér pluszt se kapnak, és ennek erősen "tapsolnak" majd.
2020. dec. 27. 17:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
És? Eltűnsz onnan örökre, nem? Akkor meg nem tökmindegy mit csinálnak?
2020. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
És jobb lesz nekik attól, hogy január 25-én jelented be és nem január 4-én?
2020. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, h ki mit gondol??

Te életed, te döntöd hogy hol és mit szeretnél dolgozni

2020. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első váltásaimnál volt ez dilemma, hogy mit szólnak majd a többiek. A valóság az, hogy még akkor is, ha nem vesznek fel a helyedre senkit is megy tovább az élet, ne aggódj ezen annyit.
2020. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Fordított helyzetben ők gondolkodás nélkül felmondanának neked. Amúgy akkor lettél volna a szemét, ha december közepén mondasz fel, mert akkor fél hónap a felmondási idődből viszonylag értelmetlenül el is röppent volna.
2020. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ó hát így is lesz egy "nagy betegség" a felmondási időmben. nem fogok én nagyon bejárni.

ahogy az lenni szokott.

2020. dec. 27. 18:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Letöltöd a felmondási időt és kész.
2020. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Volt itt egy kommentelő aki tanár volt és azt gondolták róla hogy szexuális viszonyt folytat egy tanítvánnyal, pedig nem is, ezért felmondott és táppénzre ment.


Valószínűleg mehetsz táppénzre.

2020. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!