Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vagyonőrként kézfejen tetoválá...

Vagyonőrként kézfejen tetoválás gond lehet?

Figyelt kérdés
Tudom nem valami nagyra becsült munka, de jelenleg ebben dolgozom, egy irodában figyelem a kamerát, itt nem zavarna senkit, de ha pl. egy irodaházban vagy egy hotelban szeretnék őrködni ott gond lenne egy tetoválás a kézfejemen? Még nincsen, csak nagyon szívesen csináltatnék, és elgondolkoztam

2021. márc. 2. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon elegáns hotelben vagy irodaházban el tudom képzelni, hogy belekötnek, de nem nagyon durván elit helyeken nem hiszem. Mindenesetre próbálkozni kell, ezt már az interjún látni fogják, és eldöntik, kizáró ok-e vagy sem.
2021. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Nekem tetszene.

Mindenesetre vegyel tetkot jol elfedo alapozot eloszor. Aztan nezd meg,h osszefogja e a ruhat.


Amugy jobb lenne egy jakuzatetko,amit az oltony takar.


N/38

2021. márc. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem cégtől függ.

Dolgoztam már irodaházban, portán, recepción is nyakon és kézfejen lévő tetoválásokkal. Nem szóltak miatta.

Eddig csak egy hely volt olyan elit ahol belekötöttek; a rossmann

2021. márc. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Normális helyen kizáró ok.
2021. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!