Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak a postai munkahely...

Csak a postai munkahely ilyen,vagy minden többi is?

Figyelt kérdés
Postán vagyok csomagkézbesítő 6 éve. Ez az első munkahelyem. Simán megcsinálom a munkámat probléma mentesen. Igazából csak a kollégákkal van bajom,mert a hátam mögött kibeszélnek és nem csak engem ,hanem aki épp nincs ott azt. Minden kis apró hibáját lesik az embernek és azt továbbadják,felnagyítják,a kollégák magánéletével foglalkoznak(persze belőlem nem sokat tudnak kihúzni,kevésbé vagyok közlékeny).Képesek bejönni előbb 20 perccel,vagy tovább maradni,hogy pletyizzenek,vagy sietnek a munkával,hogy többet tudjanak pletyizni. Olyan a telephelyünk,majdnem mint 1 kocsma(kivéve az alkohol). Rólam is azt terjesztik,bunkó,magamnak való,lusta...Én megcsinálom a munkám,nem sietek(főleg ennyi pénzért) és nem dolgozok mások helyett,nem hagyom,hogy hülyére vegyenek.
2021. márc. 3. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindenhol ez van, főleg ahol kicsi a létszám.
2021. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a szaréletű utolsó kis senkikre jellemző az hogy állandóan mások dolgával vannak elfoglalva. Addig se a saját nyomorukon agyalnak. Dolgoztam én is a postán, voltak tök rendes kollégáim is, de volt pár hangadó, na azok a leghülyébb, primitív alkeszek voltak mint általában máshol is. Már 5 éve eljöttem, le se szarom őket de néha eszembe jut, hogy vajon milyen pofát vágnának ezek ha meglátnák valamelyik mostani bérpapíromat.Irígy, seggnyaló, csóró, impotens vén g.cik.
2021. márc. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ez van, nyugi. Nincs kivétel 😀
2021. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Mindenhol ez van. Magyarország, magyarok, ez nálunk nemzeti sport.
2021. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakori ez, de azért nem mindenhol.
2021. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nagyon kevés helyen nem max😀
2021. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaz, a spárta c- vitaminnal jó.



ravasz margit

2021. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!