Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon szomorú vagyok, hogy...

Nagyon szomorú vagyok, hogy egy munkahely nem sikerült, megtalálom még a helyemet valahol?

Figyelt kérdés

Nos sikerült volna majdnem egy munka a kedvenc helyemen ahol régen suliban voltunk gyakorlaton csak nem tudtam volna megoldani a bejárást sajnos sehogy.

Rá tett a kalappal, hogy 3 műszakos és a hirdetésben az állt, hogy 2-3 műszak de náluk elvileg csak 3 van ami nem annyira gond csak átvertem éreztem magam. Mármint azt hittem lehet akkor 2 műszakot is vállalni de nem. Meg 3 műszak nem gond ha nem kellene órákat utazni mellette. A reggeli műszaknál 2-kor kellene kelnem, hogy elérjem az éjszakai buszt és beértem volna épp kezdésre.

Sajnos nem kalkuláltam be az ilyen korai kezdést. Utána persze 8 óra dolgozás meg a hazaérés lett volna fárasztó és utána a váltás délutánba meg estébe. Bárhogy is nézem sehogy se lett volna megoldható és nagyon bánt, hogy lett volna esélyem de nem tudom megoldani a bejárást és átverten érzem magam a hirdetés miatt is. Pedig nagyon szerettem azt a helyet, sokszor megemlítettem azt a helyet az életemben eddig.

Azóta persze keresek munkahelyet, csak félek nem leszek ott olyan boldog mint ott, bár lehet ha megtapasztaltam volna a 3 műszakot akkor lehet nem is kedvelném igazán, mert sokáig azt amúgy se tudnám szerintem.

Legalább az vigasztal, hogy elmehettem oda ismét és emlékeztek rám, én is emlékeztem a helyre.

Végül is része voltam legalább és még ha nem is dolgozok ott akkor is egy része volt az életemnek.

Szerintetek találni fogok még olyan munkahelyet ahol ilyen hozzá állással fogok indítani?

Igazából utána gyakorlat után találtam is egy klassz helyet, de elrontottam a bénázásaim miatt de szerettem azt is.

Mostanában nem adok esélyt más munkahelynek, mert ide húzott az eszem de sajnos muszáj elengednem örökre.

Most olyan munkákat néztem ahova szívesen mennék csak félek, hogy nem lesz olyan jó mint a másik bár igaz a gyakorlati időszak és ha rendesen dolgoztam volna teljesen más szóval lehet csak nagyon hiányzik az az időszak.



2021. márc. 3. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg igen. TLDR
2021. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.Mit jelent a TLDR?
2021. márc. 3. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
TLDR=Túl hosszú, ezért nem olvasta el
2021. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Too Long Didn't Read

Tul hosszu, nem olvastam el

Erdemes egy osszefoglalot irni a vegere, hogy ne kelljen az egeszet elolvasni.

2021. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oh.:(

Hát akkor oké.

Olyas választ reméltem aki azért végig olvassa.

Ha nem olvasta el akkor minek válaszol rá nem?

2021. márc. 3. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy munkahelyem nagyon örültem neki az volt az első nem diák melóm. Szociális munkás vagyok idősek otthonába kerestek szoc. munkást. Mondták, hogy ápolás nagyon minimális. Odamentem kiderült, hogy egész nap ápolni kell. Nincs ezzel semmi gond, de ha valaki nem nővér az nem tud katétert cserélni, injekciót beadni stb. Mondták, hogy megtanítanak én meg vissza, hogy nem tartom korrektnek, hogy egy gyorstalpaló kurzust kapott szociális munkás ápolja az időseket. Felmondtam. Nem esett jól, de jobb volt így. Utána találtam normális melót. Felesleges olyan helyre menni amiről tudod, hogy nem fog működni.
2021. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6.Köszönöm.:)

Ilyen választ vártam inkább.

Tudom igaz, csak reméltem azért ha mondjuk kicsit később kezdett volna akkor megoldható lett volna de így nem igazán. Meg persze az árverés is elszomorított.

Talán így jobb mert kitudja milyen "meglepetések" lettek volna még ott.

2021. márc. 3. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan, ez csak egy meló, találsz majd jobbat. Csak stresszeled magad ha olyan helyre mész ahol átvernek, a műszakokat nem tudod megoldani stb.
2021. márc. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!