Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg kezdhetek nézni új...

Tényleg kezdhetek nézni új munkahelyet?

Figyelt kérdés

Hétfőn vettek föl mellém egy új kollégát, megkért a főnök, hogy tanítsam be, segítsek neki. Ma a többiekkel néztük a munkáját, miután ő hazament, és a főnök dicsérte, hogy nem is olyan rossz így elsőre. Miután kiment a főnök, az egyik kollégám megjegyezte, félig gúnyosan, hogy "na, kezdhetsz keresni új munkahelyet.." Szerintetek csak viccből mondta, vagy tényleg van félnivalóm, ha így elsőre megdicsérte a főnök? Ti mit tennétek?

L/24


2021. márc. 3. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Hát ha ugyanaz lesz a munkája mint neked és rugalmas is, akkor szerintem igaza van
2021. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Pár hét múlva konkurencia lesz mindenki számára.
2021. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Attól függ. Kell nektek plusz ember a hatékony munkavégzéshez? Mert ha kell ,akkor ezért vették fel és nem helyetted. Ha nem kellene alapvetően plusz ember, akkor lehet, hogy valamelyikőtöket kigolyózza.
2021. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Jajj már. Engem is azért tanítottak be egy munkára, mert nőtt a termelés/nem volt elég munkás. Nem, senki nem vesztette el miattam a helyét, pedig engem is agyba főbe dicsértek.
2021. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem unalmas minden egyes rohadt nap kiírni ezt a kérdést?
2021. márc. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet megmondani.

Miért volt szükség még egyre belőled?

Rosszul dolgozol?

Nem bírod egyedül?

Jön új project amihez több kapacitás kell?

2021. márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet! Lehet nem! Egy jó barátomnak volt rossz időszaka (trombózis), ami miatt 1 hónapot nem dolgozott. Kis magyar cégnél dolgozott és ezt úgy oldotta meg a főnöke, hogy amikor visszament dolgozni neki kellett tanítani az új munkatársat, majd őt kirúgták. Velem olyan volt, hogy felvettek egy céghez projektesnek és aki addig volt azt gondolta, őt ki fogjak rúgni. Persze erről szó sem volt, de a nő nagyon próbált alám tenni és minden szart a nyakamba zúdított. De én is ismerem ezt a játékot. Egy idő után elkezdtem én is szivatni, mert eldöntöttem, hogy felmondok. Megkavartam neki a sz.rt, majd leléptem.
2021. márc. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!