Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik ilyen munkahely...

Létezik ilyen munkahely Magyarországon?

Figyelt kérdés
Létezik ebben az országban olyan munkahely, ahol nem az 50 évvel ezelőtti gondolkodásmód van jelen? Ez alatt nagyrészt azt értem, hogy nem a tipikus, elmaradott, hierarchikus rendszeren alapul az egész.

2021. márc. 9. 15:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát, nagyjából a munkahelyek 2/3-a ilyen...
2021. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik.
2021. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát én nem találkoztam még ilyennel..

Mégis milyen ágazatban kellene keresgélni?

2021. márc. 9. 15:29
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden munkahelyen létezik hierarchia, ha alkalmazottként szeretnél elhelyezkedni. Szóval mi a konkrét problémád?
2021. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Egy bizonyos méret felet már mindenkép megkell szabni, hogy ki a felelős vezető és ki az alkalmazott beosztott, mert nem a nyúl viszi a puskát.
2021. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, milyen munkára gondoltál? Mert azért a munkahelyek többségében nem lenne túl hatékony ha nem hierarchikus rendszer lenne. pl egy gyárban,vagy egy kereskedelmi egységben, de akár programozók is, stb. Nem is tudom,hogy milyen munkahely az,ahol nincs hierarchikus rendszer. Többségében életszerűtlen az,hogy jön pl. egy friss diplomás és mindenben szabad kezet kap,bármit megtehet, bármiben dönthet. A hierarchikus rendszer hatékonyság növelő. Bár gondolom inkább arra gondolhatsz, hogy olyan munkahely ahol nem éreztetik ezerrel a rangban feletted elhelyezkedők azt,hogy ők "feletted állnak".
2021. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

csatlakozom a #4-hez!


Nincs olyan munkahely, ahol "játsszunk demokráciát" alapon mindenki mindenbe belepofázik.

A hierarchia alapvető dolog. A megfelelő döntések a megfelelő szinteken születnek. Nem Jucika a könyvelésből fogja megmondani, hogy mi legyen a cég stratégiája... :-DDD


Kérdező, mégis mire gondoltál?

2021. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, csinálj magadnak munkahelyet, legyél egyéni vállalkozó.


Tuti nem fogod magadat zaklatni a hierarchiával... :)))))

2021. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#15:42-es, igen, nagyrészt arra gondoltam, hogy van-e olyan hely, ahol nem éreztetik az emberrel, hogy fölötte állnak. Illetve értem én, hogy valamennyi hierarchia kell, de nem az ötvenes években élünk, hogy ennyire ne legyenek egyelően kezelve az emberek.

18:11-es, ha lenne tőkém, belekezdenék egy vállalkozásba. :D

2021. márc. 9. 18:55
 10/16 anonim ***** válasza:
#9: milyen konkrét tapasztalataid vannak neked az ötvenes évekről??? :)))
2021. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!