Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg létezik Magyarországon...

Tényleg létezik Magyarországon olyan munkahely, ahol az ember a tudásáért nettó 500 ezer forintot is keres?

Figyelt kérdés
Sok válaszban olvasom, hogy tanulj informatikát és az iskolából kikerülve százezreket kereshetsz pályakezdőként. Ez tényleg így van?
2014. dec. 27. 12:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
9%

igen van de azok az állások már beteltek és 20-25 évig nemigen lesz üresedés .


évi 10-20 hely szabadúl fel országosan. iskolapadból pedig évi 2000-3000 informatikus esik ki. számolj.

2014. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 SullaFelix89 ***** válasza:
29%
Igen van több, mint gondolnád és még nem is mind protekciós.
2014. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
53%
2-es, és hogy lehet ezeket megtalálni?
2014. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Értem, tehát nagyon nagy szerencse, vagy jó ismertség kell hozzá. Igazából azért kérdezem, mert gondolkoztam rajt, hogy munka mellett jó lenne elvégezni valami hasonló iskolát. Gondolok itt programozásra, webfejlesztésre, vagy bármi hasonlóra, de akkor ha el is végezném, sok esélyem nem lenne egy jól fizető állásra.
2014. dec. 27. 13:24
 5/30 SullaFelix89 ***** válasza:
53%

3-as ha minősített forrasztó hegesztő lennél, vagy mérnök-informatikai, programozói diplomád lenne valami normális egyetemről (nem vidéki főiskola, vagy OKJ az vicc), pénzügyi diplomád lenne (egyetem mellet munkatapasztalattal, vagy csak egyszerű gyógyszerész tudnál róluk.


És egy dekoratív lelkes házalós prosti is megkeres ennyit. XD

2014. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 SullaFelix89 ***** válasza:
40%

Hát kérdező ha nem végzed el a sulikat akkor meg végképp semmi esélyed nem lesz jól fizető állásokra. Bár akkor már ne ilyen semmibe se nézett haszontalan tanfolyam legyen.


Külföldön is képzettség nélkül max mosogatni, vagy takarítani fogsz ami 1-2 évig jó pénzt hoz látszólag, de az embernek na az legyen már a célja, hogy egy Londoni gettóban leéli az életét mosogatóként addig még nem jön egy Pakisztáni aki olcsóbban elvállalja.


Szóval tanulj azt se itt se külföldön nem lesz hátrányodra.

2014. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
38%
Ha a tudásoddal 3-4++ millát hozol a cégnek havonta, akkor ki fog fizetni neked sz@ros 500k-t. Ha nem, akkor nem.
2014. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nekem már van munkahelyem itt Magyarországon, meg is vagyok elégedve vele, csak sok helyen olvastam erről és engem is gondolkodóba ejtett. Mert így kimondva nagyon vonzónak tűnik 4-500 ezer forint havonta, ki nem szeretne annyit keresni? Ezért kérdeztem, hogy lehetséges ez, illetve egyáltalán igaz-e?
2014. dec. 27. 13:42
 9/30 anonim ***** válasza:
84%

"évi 10-20 hely szabadúl fel országosan. iskolapadból pedig évi 2000-3000 informatikus esik ki. számolj."


Évi 10-20 IT-s hely? :D Na ne viccelj :D Még az egyetemet sem végeztem el és 1 hónap alatt találtam munkahelyet :D


Mondjuk a pályakezdőként 400-500 ezer akkora kamu mint a ház. 200 körül lehet kapni ha mákod van.

2014. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
52%
gyakorlott mérnökként is simán lehet ennyit keresni, kb az is mindegy, milyen mérnök az ember
2014. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!