Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik ilyen munkahely...

Létezik ilyen munkahely Magyarországon?

Figyelt kérdés
Létezik ebben az országban olyan munkahely, ahol nem az 50 évvel ezelőtti gondolkodásmód van jelen? Ez alatt nagyrészt azt értem, hogy nem a tipikus, elmaradott, hierarchikus rendszeren alapul az egész.

2021. márc. 9. 15:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nyilván személyes tapasztalatom nincs, de tanultam történelmet és meséltek az idősebb rokonaim.. :)
2021. márc. 9. 19:13
 12/16 anonim ***** válasza:
Menj el gyakornoknak egy multi céghez, sokkal olyanabbakat is fogsz ám tapasztalni!
2021. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tehát nincs ilyen hely, értem. :)
2021. márc. 10. 07:49
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor ne menj el dolgozni, ha nem bírod a hierarchiát.

El lehet száradni a küszöbön a 22.8K-s segélyből... :))))

2021. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszi. :)
2021. márc. 10. 10:11
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, ha nem látszik az hogy ki hol áll a másikhoz képest a ranglétrán azért problémás, mert akkor nem is lesz működő ranglétra. Kivitelezhetetlen amúgy az,amit keresel. A cégnek kell,hogy legyen egy tulajdonosa,aki pénzt rakott bele,saját vagyonával felel érte. Az abszúrd lenne,hogy a dolgozó kénye kedve szerint működjön egy vállalkozás. Másik probléma a nagy egyenlőség elvével az,hogy az emberek mind-mind mások. Nem működik. Az egyik többre szeretné vinni,a másik lustább. Aki többet fog dolgozni az egyértelműen és jogosan várja el ,hogy máshogy bánjanak vele. Amit Te szeretnél az tényleg csak úgy működik,hogy saját céget alapítasz. Viszont arra bármikor mernék pénzt tenni,hogy a kezdeti lelkesedésed után Te is hamar olyan lennél,mint amit most ezerrel elkerülnél. Egyszerűen jobb módszer még nincs. Az,hogy lenézné egy felettes a beosztottját az szerintem nem túl gyakori. Biztos hogy van ilyen, de az már egyéni dolog,hogy ki mit minek érez. pl. nálunk is volt olyan,hogy egy alkalmazott sértésnek vette,hogy dolgoznia kell. Úgy érezte,hogy az,hogy kiadták neki,hogy most ez meg ez a feladatod az sértő és lekezelő volt vele szemben.
2021. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!