Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Netpincér és Bolt-nál mennyi...

Netpincér és Bolt-nál mennyi az átlagos órabér?

Figyelt kérdés
Egy Wolt-os ismerősömnek nettó 3000 az órabére és pluszba borravalót is kap. A fent említett lét cégnél is ugyan ennyi lehet?

2021. márc. 9. 21:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Két*
2021. márc. 9. 21:05
 2/6 anonim ***** válasza:

a netpincér és a bolt teljesen más kategória.

netpincér és wolt összehasonlítása a kérdés. Illetve a wolt-os ismerősöd kajafutár? Én amikor jelentkeztem címpénz volt és kb 500-as órabér, ha teljesítesz egy óra alatt 5-6 címet kijöhet a 3k órabér.

2021. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen változó, azt nem mondta az ismerősöd? Amúgy inkább tőle kérdezz ha komolyan érdekel
2021. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 az ismerőse wolt-os, lehet nem tudja a netpincéres/boltos fizukat. Illetve nem ment bele a részletekbe, hogy ahhoz hogy egy óra alatt összejöjjön 3000, van hogy 3 órát kell kint dekkolnia a hidegben.


Október óta netpincérkedek, pontosan minden adatot (keresett pénz, ledolgozott órák, borravaló, "megtett km" vezettem excel táblázatban.) Most így a wc+n ülve nem tudom pontosan mennyi volt az átlag, de 2 nap volt összesen mikot nem jött ki a 2000 ft-os órabér. Olyan 2200-2500-al simán lehet számolni

2021. márc. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 illetve az sem mindegy hogy biciklizik vagy robogózik.
2021. márc. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kérdés hogy milyen járművel tolja... ez az össze csakis biciklivel lehetséges! Még robogóval érdemes nyomni... kocsival ráfizetés!


A.úgy átlag 2500 Ft bruttó az órabér kb. mind3 cégnél!


(üdv egy futár aki mind3-nál dolgozik)

2021. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!