Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdekelne ha a munkahelyeden...

Érdekelne ha a munkahelyeden nem tetszene másnak, hogy öltözöl?

Figyelt kérdés
Egy kolléganőm folyamatosan velem van elfoglalva. Bántja,hogy magassarkú bokacsizmában járok dolgozni ami szerinte nem oda való. Irodában dolgozom, fiatal vagyok és szeretek csini lenni. Nen végzünk bent fizikai munkát, néha ki megyünk ügyfelekhez megnézni a lakása körülményeit de kb ennyi. Miért bántja? És miért baj ez? Nem rég vagyok a cégnél. A szemembe jópofa, nekem nem mondja, a hátam mögött ki beszél. 55 év körüli, kövér hölgy. Nem bántom de nagyon-nagyon igénytelen és kellemetlen szagú a ruhája is.
2021. márc. 11. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
kicsit se
2021. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha igaz, amit mondasz, akkor valószínűleg csak irigy rád. A fiatalságodra, arra hogy szép vagy stb. Nem igazán érdekelne engem.
2021. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
EGyszerűen nem érdekelne.
2021. márc. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"...Kívánok minden újat, hogy egyszerre mindent lássak

Ezért nem érdekel, hogy mennyire tetszem neked,

Vagy bárki másnak..." (by: Auth Csilla: el kell, hogy engedj!")

2021. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkatársaim úgy ítélnék meg, hogy túl sokat mutat a ruhám (túl rövid a szoknya, nagy kivágású a blúz, túl áttetsző stb.), akkor azért meggondolnám, hogy igazuk van-e. Na de egy csizma miatt akadékoskodni? Szerintem ne törődj vele (max akkor, ha politikai okokból rosszul járhatsz, például az illető keresztbe tehet az előléptetésednél vagy ilyesmi).
2021. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Á, nekem soha nincs kint semmin de tényleg. Kivágott blúzt fel sem veszek, a szoknyát szeretem de ide soha nem veszem fel pedig nem minik. Egyébként nem akarok én előre lépni, csak le tudni tisztességgel a 8 óra munkámat es haza menni.🤗
2021. márc. 11. 11:39
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem érdekel, de azért elég szomorú, hogy egy fiatal "csini" nő itt szerez önbizalmat egy senki öregasszony leugatásával.
2021. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a munkád.. Nálunk szóltak ha “nagyon csinik” voltunk, de én szociális munkás vagyok, az ügyfél ki tudja milyen életet él, nálunk nem ritka a most jöttem a börtönből kezdetű mondatok sem. Nem szólnak minden apróságért, de nyáron volt egy diákmelós aki shortban volt, őt nem engedték az ügyfelekhez. Nem tudom, hogy te mit dolgozol, a kimegyek az ügyfél lakására azért lehet necces is.. Ha nincs a munkahelyeden szabály miben kell lenni, akkor szépen megmondod neki, hogy foglalkozzon a saját “igénytelenségével”, mind a ketten jobban jártok.
2021. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szociális munkás vagy? Miért nem lehetsz csini? Ezt ki fejtenéd bővebben? Nem értem, ha a személy aki téged lát es olyanok a körülményei, miért jobb ha szegénynek nézel ki te is, aki dolgozik. Akkor ő mit várjon?
2021. márc. 11. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!