Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos, hogy engem hazaküldtek,...

Jogos, hogy engem hazaküldtek, kollégámat nem?

Figyelt kérdés
Párom munkahelyén valakinek pozitív lett a pcr tesztje, de most nem beteg, csak szagokat nem érez, kb 1.5 hónapja volt otthon betegen, akkor eshetett át a víruson. Biztos ami biztos, mindenkit hazaküldtek, aki vele dolgozott, és csináltak gyorstesztet, ami páromnál nem volt egyértelmű, így szólt nekem is. Hazaküldtek engem is (én máshol dolgozok), mert ha párom elkapta, akkor valószínűleg én is. Szinte 0% esélyt láttam rá, hisz semmi tünetünk nem volt, és a kolléganője is régebben volt beteg, az orvos azt mondta, lehet hogy azt mutatja csak ki a teszt, és most már nem fertőző. Oké, semmi gond, hazamentem. A pcr teszt eredménye negatív lett, minden oké. Viszont egy másik munkatársamat, aki egy olyan emberrel volt egész nap, aki másnap rosszul lett és kimutatták nála a vírust, őt nem küldték haza, pedig nála nagyobb volt az esély, hogy elkapta, mint nálam. Ez nem igazságtalan?
2021. márc. 11. 19:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!