Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miskolci boschból volt már...

Miskolci boschból volt már akit hazaküldték vírus miatt?

Figyelt kérdés
Mentem be dolgozni és nem engedett be a kártya,azt hittem kirugtak,mentem a portára ott mondták hogy virus miatt nem mehetek be es letiltották a kártyám! Felhívtam a műszakvezetőt és azt mondta nem mehetek dolgozni meg nem csinálnak tesztet és nem hív a HR, másnál is volt ilyen mi a folyamat hany nap?

2020. okt. 30. 19:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Párom ott dolgozik, és nem beszélt ilyesmiről.
2020. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kontakt személyeket nem engedik be. Majd fognak keresni és egyeztetnek veled. Valószínűleg tesztelni fognak majd az orvosi épülettel szemben lévő sátorban. Pár nap szokott lenni az egész folyamat.
2020. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tapasztalatból mondom, volt ilyen. Sőt, a gyanús embereket már be sem engedik. Üdv!
2020. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
melyik csarnok ez?
2020. nov. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az összes. Mindenhol vannak már koronások és ideiglenesen kitiltott dolgozók.
2020. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy miért nem értesítik őket? Miért csak a bejáratnál tudják meg?
2020. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nekem holnap kell mennem tesztre, felek hogy azzal a palcaval felsertenek valamit es megjobban elkaphatom a virust...
2020. nov. 2. 20:54
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

én most tervezek oda menni dolgozni de így nem tudom jó ötlet-e.

a másik meg ez megvárják hogy a világ másik végéről be menjen és nem engedi be a kártya ugyan ez ha kirúgják ez igazi szemétség.

2020. nov. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

"Nekem holnap kell mennem tesztre, felek hogy azzal a palcaval felsertenek valamit es megjobban elkaphatom a virust..."


Nem csodálom, hogy soron dolgozol ennyi ésszel.

2020. nov. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Vicces vagy utso, en a sajat egszsegemet féltem,meg hogy kibasznak az emberrel rendesen, most volt ilyen bónusz bejartam rendesen most ezert elveszik mert ok gondolnak egyet es kitiltjak a kártyám, köszönöm,ezert hajt az ember hogy egy kicsivel is több legyen es kozben lehuzzak...
2020. nov. 3. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!