Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A korrektség , a normális...

A korrektség , a normális hangnem mibe kerülne egy főnöknek? Semmibe mégsincs meg még ez se ennek mi az oka?

Figyelt kérdés

Ugye hogy nincs béremelés az egy dolog, az pénzfüggő. de vannak dolgok amik semmibe egy fillérbe se kerülnének. Korrektség, normális emberi hangnem stb.


Hogy ne pofázzon az emberekről azok háta mögött hogy ki milyen szar lógós senki (szerinte...) hanem álljon oda X ember elé és mondja a szemébe ha baja van.

Hogy ne hívogassa az embert mobilon késő este piszlicsáré semmi szarokkal mikor másnap reggel 7kor munkaidő van.

Hogy a túlórát ha már beütemezte hétfőn és tud róla, akkor nem péntek du. 14kor közölje.

Hogy legyen egy öltöző ahol le lehet tenni a ruhát és ne földre terített kartonokon kelljen öltözni.

Hogy ne 15-én jöjjön meg a bér, ha 10. a fizetési határidő.

Hogy ne úgy beszéljen az emberrel mint egy kutyával. Na mozdulj már na indíts, megállsz ott most én beszélek stb.

Meg még sorolhatnám.


ezek semmibe nem kerülnének, hogy elkerüljük őket, mégsincs meg még ez (se)

ennek mi az oka?


2021. márc. 12. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Öld meg!
2021. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ti hagyjátok, hogy 10-ei határidő helyett, 15-en jöjjön még a fizetesetek az sajnos csak a ti hibatok.

Velem egyszer probalt szorakozni a munkaltato a fizetesemmel (2 napos késés), azonnal ügyvédhez mentem (azonnali felszólítás stb), azóta nem csinálja. ;)

2021. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
A Balu bt.-nél csókosságba kerül.
2021. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha ennyire lúzerek vagytok, hogy ezt hagyjátok, akkor ne várjatok senkitől segítséget.
2021. márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"ogy ezt hagyjátok"


mit tegyünk? Mit tehetünk ami nem jár állásvesztéssel?


mert hőzönghetünk meg kikérhetjük magunknak, aztán lehet másnap reggel be se kell menni

2021. márc. 12. 14:03
 6/10 anonim ***** válasza:
5: És te mit aggódsz ezen? Egy másik kérdésednél írtad, hogy 20 milla spórolt pénzed van. :)
2021. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös, mondjuk keress másik állást. Vagy alapíthatsz egy vállalkozást. Az, hogy ott maradsz, és várod, hogy jobb legyen, az úgy neked miért jó?
2021. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"n, az úgy neked miért jó?"


senki nem mondta hogy nekem JÓ, de sajnos nekem nem az az alternatíva hogy rossz vagy jó, hanem az hogy mérsékelten szar vagy nagyon szar.


jobbat úgyse találok, az kizárt, na de még ennél is szarabb az lehet könnyen (állástalanság)

2021. márc. 12. 14:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor így jártál... Ha még ezért kirugnak, akkor ezzel is tudsz nyerni pert. De a te dolgod, ha hagyod, akkor megerdemled, bocs
2021. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Mondj fel végre Bazsi, tegnap úgyis kiraktak a privát irodádból, nincs miért maradnod.
2021. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!