Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor fogják megfizetni a...

Sajtkuka14c kérdése:

Mikor fogják megfizetni a rendőr munkát?

Figyelt kérdés
Én már nem tudom elképzelni miért ilyen alacsony a fizetésuk már többet keressenek egy 8 általánossal a gyárban ami szinte nulla gondolkodás kell teljesíteni.

2021. márc. 16. 21:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Soha...
2021. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Soha. Ezért hagyta ott a párom is tavaly, 8 év után.

Semmi előrejutás, nulla fizetés.

2021. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
És milyen juttatásokat kapnak e mellett? Nyugdíjkorhatár mennyi most?
2021. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem mehetnek 40 évesen nyugdíjba ha erre célzol.

A juttatások miatt meg senki nem fog ott maradni.

(2-es voltam)

2021. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%

Sajna soha nem lesznek megbecsülve, Romániában 1100 euró a fizetésük pl.


Nekem is az álmom volt, hogy rendőr legyek, engem a fizetés nem érdekel mert van földünk ami jó kis hasznot termel, kiflim mindig lenne ( hacsak nem lenne ismét államosítás ;) ) , de diszkalkuliás vagyok és nem lehetek zsaru, nekem ezt a tényt szakember segített feldolgozni , kb. mint másoknál az első nagy szerelem vége. :( pedig a pszichikai vizsgán megfeleltem.

2021. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Most megnéztem, mert fogalmam sem volt róla hogy mennyit keres egy rendőr, de az alapján ahogy itt beszéltek róla, azt hittem olyan minimális fizetésük van mint pl egy mentősnek. A fizetesek.hu szerint 248 és 471 között van, ebben mi a rossz?
2021. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%
A gyárban a 8 általánossal értéket állítanak elő, és szinte megállás nélkül dolgoznak. Főleg multiknál dolgoznak, ők határozzák meg hogy ez a munka mennyit ér meg nekik itt magyarországon. A rendőröket meg a központi költségvetésből fizetik. Nincs elég pénzük mindenkinek annyi emelést adni, mint az egészségügyi dolgozóknak. De majd biztos emelik a bérüket valamennyivel.
2021. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%

#6: Nyilván a fizetesek.hu megmondja a tutit.:)

Nem akarlak elkeseríteni, de ennél jóval kevesebb.

2021. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%
8 mivel oda bárki felmehet és anonim módon feljegyezheti és összehasonlíthatja a fizetését másokéval, nyilván nem fals adatokat adnak meg az emberek.
2021. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Egy rendőr 140 ezret keres, nettóba.
2021. márc. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!