Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor fogják megfizetni a...

Sajtkuka14c kérdése:

Mikor fogják megfizetni a rendőr munkát?

Figyelt kérdés
Én már nem tudom elképzelni miért ilyen alacsony a fizetésuk már többet keressenek egy 8 általánossal a gyárban ami szinte nulla gondolkodás kell teljesíteni.

2021. márc. 16. 21:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

#9: Közel nem annyi. Tapasztalatból tudom!! De higgy egy hülye weboldalnak.

Hogy lehetnek ilyen buták az emberek?? Fogalmuk sincs dolgokról, de egy honlapra hivatkozva okoskodnak. Kemény!

2021. márc. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Felvesznek oda már mindenkit aki egy kicsit is kigyúrtabb. Intelligenciateszt már nem is dívik... Aki elvállalja felveszik. Olyan mint a katonaság. Oda se kell semmi csak vidd a bőröd vásárra nevetséges honoráriumért... Múltkor megnéztem a "bértáblájukat", hát elhűltem teljesen, milyen vacak.
2021. márc. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%
Erre a kérdésre nem lehet olyan választ adni, amely megnyugtató - és ez főleg azért van mert erősen szubjektív lehet a megítélése. Aki azt gondolja, hogy csak a szalag mellett vagy a daruk hatósugarában teremtenek emberek értéket, torzan látják egy kicsit a világot, mert a környezet, amelyben a napi teendőiket megtehetik, viszonylag békés. Amíg nem szembetűnő az utcákon, közterületeken az erőszak, az önbíráskodás, addig természetes, hogy van egy valamilyen szintű közbiztonság, fel sem tűnik annak hiánya. Aki ennek megteremtése érdekében viszi nap mint nap vásárra a bőrét, visel el megaláztatásokat, napi 24 órában áll rendelkezésre és a szabadsága is csak akkor biztos, amikor már visszament róla dolgozni, azok számára meg nyilvánvaló, hogy kevés egy olyan illetmény, amelynek árnyékában folyton vakarózni kell, hogy most mit enged meg magának egy rendőr vagy éppen miről kell lemondania annak érdekében, hogy ne sodorja a családját kellemetlen anyagi szituációba. Minden attól függ, hogy honnan nézzük!
2021. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
17%

11, téged mi jogosít fel hogy jelzőkkel illess?

Én nem beszéltem veled ilyen stílusban (és érdekes módon semelyik másik válaszoló nem beszélt így senkivel), és továbbra sem fogok lemenni a szintedre.

Egy intelligens ember nem beszél ilyen stílusban, meg nem másokra vetíti ki a frusztrációit.

2021. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

#14: Mert nem okoskodtál? Ezen az oldalon mindig ez megy. Aki mondjuk tapasztalatból ír, az le van pontozva nullára, de aki egy hülye honlap alapján okoskodik, az a király.

Mert ugye ami a neten fent van az mind igaz.

Jaj a mostani hülye nagyokos szövegedtől meg a falra mászok :)

Felőlem nyomkodhatod a pirosat, de akkor is valótlant állítasz, amivel félrevezeted pl a kérdezőt.

Nem tudom milyen jelzőkkel illettelek :D Ha fáj az igazság így jártál.

Na olvasd tovább a fizetéses honlapot és oszd az észt :D

2021. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%

Egy rendőr fizetése pontosan bruttó 220ezer.

Mindíg is rendőr akartam lenni, el is végeztem a sulit, de rájöttem, hogy annyiból nemtudok megélni, vagy csak nagyon minimumon.

Jelenleg biztonsági őrként 280 a bruttóm, ez se egy álom fizu, de jelentősen egyszerűbb dolgom van mint egy rendőrnek.

2021. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
54%
Járőr keres 150 környékén. Egy egyetemen végzett tiszt 350-et.
2021. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
49%
#16 A lényeg az erődemonstráció lehetősége igaz...?
2021. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarok senkit se kiábrándítani, de a frissen végzett tisztek se keresik halálra magukat: 250 fölött ők se nagyon visznek haza.

Nem is értem honnan jött ez, hogy ők 2x annyit keresnek.

2021. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

#18

Mármint? Nem értem a kérdést.

2021. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!