Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mióta nem dolgozol? Miért?

Mióta nem dolgozol? Miért?

Figyelt kérdés

Mivel foglalkoztál?

Szeretted?


Milyen kilátásaid vannak mostanában?


Hogy bírod?


Hány éves vagy?



2021. márc. 17. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy fafeldolgozó üzemben dolgoztam.

Nagyon szerettem


Géplakatos vagyok, nincs most munkám 2éve,mert beteg voltam nagyon unalmasak a napjaim a szüleimmel élek.


29 éves vagyok

2021. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
14 éve. Nyugdíjas vagyok.
2021. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Manócska1 ***** válasza:
100%
sajnos igazi munkahelyem nem volt,csak ilyen terápiás. rongyszőnyegeket csináltunk. jó volt,mert jobban telt az idő( Otthonban voltam) pszich. beteg vagyok. 41 nő
2021. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
november óta nem dolgozom. mert egy csapat orvos hisztériázik. gasztro, nagyon szerettem, azóta kb depressziós vagyok. kiutat nem látok, majd esetleg néhány év múlva, ha már a saját erőszakszervezeteiket nem tudják etetni, abbahagyják a hisztit. addig nem nagyon van miben hinnem. 22 vagyok.
2021. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

November óta nem dolgozom, egy gyógyfürdőben dolgozok, de zárva van, állásidon vagyok ami annyi, hogy az alap bér 80%-át utalják, és nem kell be járni. Vannak maszek melóim, padlózás, ablakcsere, felújítási munkák stb, annyiból jó, hogy nem kell a munkaidömhöz igazítani az ilyen jellegű dolgaimat, és a gyerekeimre is több idő van. Van kilátásban is melóm, be vagyok táblázva jelenleg, akartam volna futárkodni, de mindig vannak újabb és újabb felkéréseim. Ha előbb utóbb nyitunk majd vissza megyek dolgozni, az oltásokat már megkaptam meg az oltási igazoló kártyát, így első körben azokat hívják vissza, akik ezzel már rendelkeznek, de egyébként is bízom benne, hogy számítanak rám :) Ha nem, akkor tényleg elmegyek már futárkodni. Egyébként már kicsit hiányzik a fürdő üzemeltetés, hogy mindig valami meghibásodik és megoldom vagy kitalálunk valami ideiglenesnek szánt de végleges megoldást :-) Meg a kollégák, kicsit a vendégek is, még a problémásak is.

30/F

2021. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Bő másfél éve. A volt barátnőm tönkretett, depressziós vagyok, inni kezdtem.
2021. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Edzőterembe dolgoztam reciskent. Ill. maszekoltam is masszőrként másodállásban.

Terhes lettem, közbe bezárt a terem, megszűnt a munkám most Cseden vagyok kisbabával .

Örülök h kapok csedet.

Majd csak passzív gyedem lesz, ez van, gondolkodok vállalkozásban.

2021. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30nő
2021. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És te kérdező?
2021. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2,5 éve nem dolgozom, de új szakmát tanulok, hamarosan végzek, és munkát is keresek majd. A városban alapjában véve kevés a munkalehetőség, és ami van, azt se rám írták ki, vagy nincs olyan végzettségem vagy túlképzett vagyok, meg a legtöbb helyen max 30-as, de már szülni nem akaró nőket keresnek.
2021. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!