Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy rájöttem, és már pár hónapos kutatás után kiderült, hogy amit szeretnék csinálni az életben, és amit dolgozni szeretnék, az nem elérhető, és bármi úton módon nem lehetséges, és konkrétan az esélyt sem kapom meg. Ne fejtegessétek, hogy mi az, nem ez a lényeg. (katonai téma külföldön, és papírok miatt nem fog menni, legyen ennyi elég)

Az a gond van, hogy semmi mást nem tudok elképzelni, NEM IS SZERETNÉK mást csinálni egyáltalán. Nem akarok szerelmet, (az már egy másik story, nem kérek belőle, egyszer elég volt) nem akarok feleséget, se gyereket. Nicsenek családcentrikus terveim, mielőtt még valaki ezzel az irdatlan hülyeséggel jönne, hogy ez majd jobb lesz. Tulajdonképpen nem látom értelmét így az életemnek, és nem is akarok új tervet, mert ha ez nem, akkor nem is érdekel ezen kívül semmi konkrétan.Kiskorom óta erről álmodtam, de úgy néz ki ennek vége. A hazai részleg meg szégyen, talán a szomáliai katonaság szarabb a miénknél, no offense, kicsit többre tartom magam lehetőségek szempontjából, már elnézést. Szörnyű belegondolni, hogy így öregedek meg, tipikus bekeseredetten majd ott ülök 40 évesen, hogy már a b oldal forog. Köszönöm, ha végig olvastad, és tud valaki tanácsot mondani? 18/F



2021. márc. 19. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát őszintén, erre nem lehet tanácsot adni.
2021. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A családot illetően én is hasonló beállítottságú vagyok és még jelentkeztem is anno a közszolgálati egyetemre, most mégis közgazdászként dolgozom. :D


Írtad, hogy a papírok miatt nem fog menni, szóval biztos nem a francia idegenlégióról beszélsz, mert oda semmi extra nem kell dokumentumokat tekintve, persze a felvételi az már más kérdés. Szóval én ezt tudnám javasolni, nyílván páran majd megpróbálnak lebeszélni róla, mert ott embereket ölnek meg idegroncs leszel stb, de rosszabb a híre, mint amilyen valójában a légió és ha mindneképpen ezt a pályát választod, akkor ez egy lehetőség.

2021. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!