Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy ne féljek este munkából...

Hogy ne féljek este munkából haza fiatal nőként?

Figyelt kérdés

Szóval úgy néz ki találtam egy szuper állást ahova még nem vettek fel de úgy érzem ez már meg lesz szerintem csak egy bökkenője van.

Délutános műszak van ott, ami nem gáz főleg, hogy csak 1 műszak és szabad hétvégék vannak de este 8-ig tartana a munka és igaz hamar hazaérek onnan mert közeli legalább csak félek felnőtt létemre is este mászkálni a városban. Este mondjuk annyival jobb, hogy többen járnak akkor még 8-9 között és nem kihalt a város mint hajnalban ezen a részen ahol lakok.

A környék ahol dolgozni fogok hát kétes bár sosem történt ott atrocitás mondjuk este nem is voltam még arra fele bár a környéket ismerem.

Vékonyka lány vagyok, sosem öltözöm kihívóan, mindig próbálok kevésbé szépen öltözni. Szerencsére a buszmegálló közel van a munkahelyhez és nem sokat kell gyalogolni oda és sűrűn jár legalább. Láttam már arra fele cigányokat meg mindenféle kétes ember de érdekes nappal nem féltem mert de este azért paráznék.

Hogy menjek haza a munkából majd este 8-9 között hogy ne féljek mindig és résen legyek azért?

Egyedül ez az egy dolog van ami miatt aggódik kicsit mert a munka szuper.

Budapest amúgy.



2021. márc. 20. 09:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%
Hazakísérő telefon.
2021. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Gázspray.
2021. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
44%
Autó?
2021. márc. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%
Kijárási tilalom idején megtámadni valakit nem nagy észre vall.
2021. márc. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
45%
Szerintem szerezz egy palit magadnak
2021. márc. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

amúgy nincs autóm ezért írtam a buszt

köszi a válaszokat amúgy.

a gázspray paprikaspray legális?

2021. márc. 20. 10:18
 7/27 A kérdező kommentje:

5.pont ezért "szerzek" be palit mi?..

meg ha lenne is nem kérhetem mindig hogy kísérjen haza...

2021. márc. 20. 10:21
 8/27 A kérdező kommentje:
4.amúgy ez igaz bár tudod vannak eléggé zülött alakok akik tesznek a tilalomra :(
2021. márc. 20. 10:22
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Legálisak.Vadászboltban tudsz venni.
2021. márc. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

#7 Egy pali sem feltétlenül tud megvédeni.


Ha 10-en rohannak rátok cigányok késsel a kezükben ott nektek annyi.



Esetleg valami gyorsfutó atléta lehetne megoldás de kérdés, hogy ha felkap az ölébe, bír e normálisan sprintelni.

2021. márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!