Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Huszonévesek, ti dolgoztok,...

Huszonévesek, ti dolgoztok, van munkahelyetek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 12:25
A kérdező szavazást indított:
Igen, dolgozok.
Nem, nem dolgozok.
Még eddig nem volt munkahelyem.
48 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 23 évesen kezdtem el dolgozni.
2021. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22 éves korom óta dolgozok. Volt egy pár hónapos megszakítás, de 24 éves korom óta állandó munkahelyem van. 26N
2021. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
15 évesen kezdtem dolgozni. Mindig vállaltam valami nyári munkát. Először fagyit árultam, utána újságot hordtam, majd a strandon dolgoztam pultosként, hogy szerezzek egy kis pénzt. Azóta is mindig megtalálom a módját, hogy fenn tudjam magam tartani. Jó érzéssel tölt el, és magabiztosságot ad.
2021. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, már az egyetem alatt is dolgoztam, elsőnek diák meló, utána gyakorlat, most meg főállásban.

25/f

2021. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Aki akar dolgozik.
2021. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

18 éves korom óta dolgozok ugyanott.


21/L

2021. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
#3 ahhh, és gondolom 4 hónaposan tanultál meg járni, 8 hónaposan már folyékonyan beszéltél 3 nyelvet, 2 éves korod óta pedig folyékonyan olvasol😆😆😆🥰🥰🥰
2021. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pont akkor kezdtem el dolgozni az egyetem mellett, amikor beköszöntött a járvány és kidobtak minket a koliból, haza kellett költöznöm. Onnantól kezdve nem tudtam folytatni azt a munkát és újat sem találtam azóta. Vidéken élünk, itt igazából elég nehéz munkához jutni még végzettséggel, tapasztalattal is nemhogy az én esetemben. Picit bánom, mert jó lenne tapasztalatot szerezni és egy kis pénzt keresni, de nem tudok mit csinálni, így alakult. 21/L
2021. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most éppen nem, mert év elején végeztem az egyetemmel, emiatt a gyakornoki szerződésem véget ért januárban, főállásban meg csak március végén kezdek majd (ugyanannál a cégnél, más részlegen). Őszintén szólva jól is jött ez a 2 hónap pihenés, mert november elejétől széthajtottam magam a diplomatervemmel az ünnepekig, utána meg az államvizsgára készüléssel. 24/F
2021. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
A hármas egy ügyes dolgozó, talpraesett ember. Önbizalomhiányos irigy, aki lepontozza. Semmi hatalmas, nagyzó dolgot nem írt magáról, de már az böki az egóját másoknak, hogy fel tudta találni magát fiatalabban, mint mások. :) Sokat elmond rólatok.
2021. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!