Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkáltatónak szellemi...

Egy munkáltatónak szellemi munkakör esetén nem kéne időről időre leülni velem egy éves minőségértékelésre?

Figyelt kérdés

Azt normálisnak tartjátok hogy sok éve vagyok egy helyen szellemi munkakörben, és soha, egyetlen egyszer a sok év alatt nem vette még a főnök a fáradságot hogy leüljön velem, és egy éves minőségértékelési beszélgetés keretében átbeszéljük mit értem el, miben voltam jó vagy rossz stb?

Hogy nem érek meg neki ennyit, ennyit se?

Hogy telnek az évek és se azt nem mondják hogy ügyes vagy jól dolgozol, se azt hogy gyenge vagy kapd össze magad-semmit.

Végzem a munkám, ha jól csinálom az se érdekel senkit, ha trehányan az se.

Volt itt egy olyan alkalmi feladat amit úgy összecsaptam hogy ihajj. Szar lett. És? Kutyát se érdekli. Jó az nekik,, megvan aztán kész, senkit se érdekel semmi.



Ezek az állapotok normálisak egy szellemi munkakörben? Nem egy gyártósori szalagmelós vagyok.

(és persze ahogy minőségértékelés nincs, úgy bérfejlesztés sincs, a bérfejlesztés 5 éve nem téma, 5 éve nem is kaptunk semmit.)


2021. márc. 20. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért vagy még ott?
2021. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt mondj fel.

Másrészt, ha ilyen traumaként éled meg a munkád, akkor pszichoterapeutát is keress.

2021. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Nálunk évente van egy ilyen beszélgetés. kap mindenki egy lecseszést, hogy "jobban is lehetne csinálni". mindegy milyen ötleteid vannak, hogy nem vagy beteg 2 éve, hogy nem voltál szabadságon az elmúlt 6-7 hónapban, hogy milliókat spóroltál a cégnek és 150%ot nyújtasz.
2021. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Örülj neki. Nálunk évente van egy ilyen beszélgetés. kap mindenki egy lecseszést"


És mikor kaptál utoljára béremelést? Mert én 2016ban azóta egyetlen fillért se.

TE mikor?

2021. márc. 20. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!