Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hétfőn be kell mennem dolgozni...

Hétfőn be kell mennem dolgozni, vagy kirúgtak?

Figyelt kérdés

Egy hete dolgozom autószerelő inasként, és péntek délután hazaküldött a főnök.

Történt ugyanis, hogy a főnök elküldött, hogy próbáljak ki a városban egy autót amit aznap javítottunk. Mivel nemrég óta van jogsim, azt válaszoltam, hogy nem vállalom mert felék vezetni. Erre rám kiabált, és azt mondta, hogy akkor menjek haza. Egész hétvégén nem hívott, nem tudom ez mit jelent.



2021. márc. 21. 14:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%

A főnöknek mond meg, hogy ha kell a vezetés a munkához, akkor mindenképpen dolgozni fogsz rajta, de segítség kell, hogy jobban menjen.

Ha volt traumád vezetés miatt, akkor mond el neki. Megértőbb lesz.

Továbbá nyugodtan kérd meg, hogy mutassák meg, mit kell menet közben figyelni és merre lehet menni úgy, hogy ne legyen gáz.


Mutass hajlandóságot arra, hogy változni tudsz, ha van rá igény.


Nem tartom irreális elvárásnak, hogy egy autószerelő tudjon autót vezetni, ki tudja próbálni, hogy mit javított meg. Ugyanakkor teljesen egyenes válasz, hogy ha félelmeid vannak. De dolgozz ezek leküzdésén. Ne csak kifogás legyen, amibe belenyugszol.

2021. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

Ezért kirúgni az ágyúval verébre.

Mindenkit kirúgnának az első problémánál, mindenki munkanélküli lenne. Don't fos! De beszéljétek meg felnőtt módjára.

2021. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha félsz vezetni, akkor nem tudom miért pont ilyen munkát vállalsz. Érdekes.
2021. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem a világ vége, mindenképp érdemes bemenni.
2021. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Ibw4x ***** válasza:
Menj be holnap. Megmondod a főninek, hogy bocs a péntekiért és utána mintha mi sem történt volna.
2021. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
És sosem kérek olyanért bocsánatot, amit nem követtem el.
2021. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
17%
szegényt mindenki baszogatja hogy kirúgná, mi az h nem tud vezetni ilyenek emberek nyugalom szerintem inkább tiszteletre méltó hogy ő nem vezet úgy kocsit h nem biztos magába ha kárt okoz a kocsiba az még nagyobb gond ami őt terheli és a műhelyet. tanulni nem szégyen és mondani azt h nem tudok valamit az meg pláne jogsim elején én se mondtam hogy nem merek és végül sokba került. 2 éve vezetek 1 balesetem volt ( az utóbbi ) de így se szívesen vezetek más autóját és nem azért mert "szar ember vagyok" hobbi szerelő vagyok és akkor is a tulaj vezeti a próba kört ettől szar ember lennék ? hmm nem hiszem szoval kedves kérdező nyugodtan menj be magyarázd meg hogy miért nem mersz ha jól végzed a dolgod úgy se válik el tőled csak úgy és ne hallgass rossz kommentekre mert tiszteletre méltó h 19 évesen már dolgozol egy rendes melóba
2021. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mindenki baszogatja, hogy kirúgná. Néhány, nem vezető pozícióban lévő, EQ hiányos baszogatja ezért.
2021. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!