Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tévő legyek, hogy oldjam meg?

Mit tévő legyek, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Egy éve már hogy dolgozom egy munkahelyen,sajnos már az első napon megfenyegetett a csoport vezető, hogy “itt nem tolerálják a beszólogatást”- úgy vigyázzak!!!

Hozzá teszem nő az egész munkatársam.. Csop. Vezető szintén..

Már akkor nagyon meglepődtem de nem érdekelt, mivel örültem hogy van munkahelyem!

Sajnos ahogy teltek a hónapok észre vettem hogy ha egy kicsit feszült volt akkor egyből rajtam adta ki, Ordibált, mindenki előtt megszégyenített, és mivel a főnök is Nő és a csop. Vezető szava szent neki is... így soha nem mertem vissza szólni.. csak csendben voltam, és itthon kibőgtem magam a fürdőben arcomba nyomva a törölközőt hogy a gyermekem meg ne hallja.. :( minden pozícióban nagyon jól hozom a normákat, sokszor normán felül dolgozom, de volt már hogy maga a munkafolyamatomba is csak úgy bele kötött.. ha rá kérdezek a főnökömre hogy a leszámolás hogy megyen itt.. tuti megtudja a csop. Vezető és idegileg kifog készíteni mégjobban..

Sajnos nem megbízhatóak a kollégák sem.. :(

Szerintetek mit tegyek? Munkát találok másikat az nem gond..


2021. márc. 21. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha stresszel kell bemenni a munkahelyre és ha ok nélküli cseszegetés megy az nem munkahely. Továbbá ha még túl is teljesitesz akkor a főnöködnek semmi sem lesz eleg jó.Ha van uj munka en dobbantanék a helyedben
2021. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz leszámolni valahogy? :(
2021. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Le tudok számolni de ha még egy hónapot leszámolási időt ott kell legyek, nem tudom hogy táppénzre elmehetek e.. :(
2021. márc. 21. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk második alkalommal a szeme közé üvöltöttem volna, hogy "a jó k**a édes anyáddal beszélj úgy, mint egy darab sz*rral,de ne velem! Ha még egyszer így merészelsz hozzám szólni, akkorát kapsz, hogy kiesnek a fogaid!"

...igen, egyszer én is megtettem. Nem, nem rúgtak ki. Az illető onnantól kezdve nagyon-nagyon visszafogta magát, előre köszönt.

2021. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hűhaa 4 es ez bátorsagra vall es szerencséd h.nem rugtak ki😀
2021. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen bizony... szerencséd volt.. én nekem az is rá tett hogy, rá voltam szorulva a pénzre nagyon sok kiadásaink voltak..és a férjem fizuja nem lett volna elég.. engem bármelyik pozicióra tesz mindenhol megcsinálom amit kell.. de bizony vannak kollégák akik bizony nem, mert nem bírják, fáj a kezük stb.. multkor 3 napig nyomtam az ágyat, lázas voltam, hasmenés, hányás, legyengülés.. :( felhívtam a főnök asszonyt hogy beteg vagyok nem tudok bemenni, mondta hogy szól akkor a csop. Vez.- nek is.. én plusz szóltam 2- kollégának hogy ők is mondják meg ...

erre mikor bemegyek még gyengén, mert ugye kell a jobb fizu hogy ne legyen olyan kevés...

Elkezdett velem orditani hogy mit képzelek én hogy ő kicsoda? Miért üzengetek, mit képzelek magamról stb.. —— hozzá teszem más is üzengetett kollégákkal és semmit nem szólt.. jah és egyszer kérdeztem az elején még 2- ik hónapja dolgoztam, akkor a kislányom lett beteg de sajna nem tudott senki segiteni és én kellett itthon legyek vele.. és kérdeztem, hogy most nem fognak meghosszabitani ugye?! És azt mondta h. Itt ha ő azt mondja maradok akkor maradok ha nem akkor nem.. fizikailag már a kezeim is alig bírják szóval ezt a hetet ledolgozom aztán, hó végén bejelentem hogy elég..

2021. márc. 22. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!