Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy legyek profi árufeltöltés...

Hogy legyek profi árufeltöltésben?

Figyelt kérdés

Igen, komoly a kérdés.

Lehet találtam állást ami árufeltöltéssel foglalkozik és amit évekkel ezelőtt csináltam is.

Most covid miatt is nehéz találni állást ezért megragadom ezt!

Elején nagyon fura volt, utáltam, hogy állandóan jöttek meg mentek körülöttem a vásárlók, meg nehezen fejeztem be egy feladatot, mert jöttek a kérdésekkel de a végére nagyon megkedveltem és a főnök is elégedett volt velem, nagyon beilleszkedtem a csapatba, volt egy megszokott rutin este is, meg munka végén meg ki hogyan kezd.

Néha már a főnököm is főnöknek kezelt és elégedett volt a munkámmal.

Bár sokszor volt, hogy főleg mikor visszamentem oda, hogy nem találtam fel magam és néha mászkáltam a boltban munkákat keresni, mert minden majdnem fel volt töltve megcsinálva stb.

Ettől félek kicsit, hogy megint ez lesz, hogy nem találom fel magam és kószálni fogok az üzletben munkát keresve és azért mindig nem kérdezhetek valakit, hogy adjon feladatot.

Szeretnék jól teljesíteni és beilleszkedni megint egy új csapatba.

Mivel voltam már ilyen álláskörben szerintem van esélyem a munkára.

Sok mindent megtanultam ott, amikre figyelni kell, hogy kell miket kell stb. és ezeket szeretném tovább vinni egy új helyre.

Kissé szociális fóbiás vagyok igaz, de amíg itt dolgoztam enyhült és most, hogy újra erősödött félek úrrá lesz rajtam.

Hogyan teljesítsek jelesre ha mondhatjuk így munkában?

Hogyan viselkedjek ismét a kollégákkal, főnökökkel?

Kissé csendes vagyok de szoktam azért beszélgetni.

Aki esetleg árufeltöltéssel foglalkozik boltban írna tapasztalatokat, meg hogy mire figyeljek még igazán?

De bárki más is írhat tippeket, hasznos tudnivalókat.



2021. márc. 22. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én amikkr arufeltolto voltam és mondjuk már mindent megcsináltam, akkor falaztam a polcokat az üzletben. Ahonnét hianyzott dolog, azokat elorehuztam, megnéztem a lejárati datumokat stb.
2021. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahol en voltam, felvagdostam az asvanyvizes csomagolast, hogy a vevok ki tudjak szedni, es olyasmivel molyoltam, aminek van ertelme, csak legtobbszor nincs ido foglalkozni vele.
2021. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!