Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen gyár az ahová behivnak...

Milyen gyár az ahová behivnak felvetelizni aztán sok várakozás után hazakuldenek mert nem tudják megtartani a felvételit?

Figyelt kérdés
Tevedesbol rossz idopontot adtak és most nincs idejük megtartani a felvételt. Ez a héten történt. majd jovoheten hívnak hogy mikor menjünk vissza. Ráadásul a proli portasok azonnal belemkotottek ahogy beléptem oda. Azt mondták te meg minek jötteeeel ide? A másik megegszolal ő mindenkit így fogad. Érdekes csak nekem mernek ilyet mondani gondolom mivel vékony vagyok nagyon és nem férfias. Biztos vér szemet kapott. Ott ülnek bent egész nap a portan és röhögnek mint a hiénak. Az megy be még ki aki csak akar végülis. Ilyen proli helyre szerintetek érdemes egyáltalán visszamenni ha felhívnak??

2018. szept. 2. 10:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Néhány szót át irt a telóm sajnos.
2018. szept. 2. 10:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan gyár, ahol leszarnak.
2018. szept. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha van más lehetőséged akkor ejtsd őket. Az én tapasztalatom az, hogy az ilyen össze vissza, nem jól szervezett baromságokból semmi jó nem kerekedik ki a későbbiekben sem. Ha felisveszik dogozni az embert, már ott vagy és dőlnek ki a "csontvázak" a szekrényből. Nem mennék oda.
2018. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem már 2x is le szívattak ilyen helyeken. Saját zsebből, közvetítő nélkül elutaztam egy másik megyébe, szívják a fogukat, húzogatják a szájukat, sajnálnak az embertől alap dolgokat mert nem tetszik a pofád és annak akarja adni aki bejön neki. Arra is hajlandó lettem volna, hogy oda költözök, összecimboráltam egy öreg f aszival az utcán, címet adott, hol tudok biztonságosan esetleg szálláshoz jutni, erre a gyár kibabrált velem már többszörösen. Mikor mennem kellett volna dolgozni, elment mellettem a busz aztán otthagyott a rákba. De pont ilyen dolgokba volt részem mikor intéztem a munkába állást náluk xd. Ilyet..
2018. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Már azzal elvágta nálam magát a hr-es mikor megemeltem egy helyi újságot, hogy megnézegetem és elcsíptem, hogy pofát vágott. Gőzöm nincs mi volt ezzel a baja, miközben csíptem azt a várost és érdekelt az újságja.*


Szal ilyen helyeken ne várj normális hozzáállást, a normális embereket meg felejtsd is el.

2018. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elég szomorú hogy ilyen dolgok vannak. nem szimpátia alapján kellenne válogatni hanem mindenkinek kellenne esélyt adni aztán kiderül hogy akar e dolgozni vagy sem. A biztonsági ör szakmát meg ideje lenne már érettségihez kötni mert ez igy nem jó hogy ilyen emberekböl biztonsági ör meg portás lesz. Elvégzi 8 általánossal a 3 honapos tanfolyamot aztán egész nap semmit nem csinál. Söt röhög azon aki dolgozni szeretne meg még kötözködik is, elképesztö. Nem igaz hogy nem lehet érettségihez kötni a biztonsági ör okj-s tanfolyamokat.
2018. szept. 2. 15:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyennel találkoztam abban a gyárban amiről írtam. A segítő szándék a béka segge alatt, a hozzáállás, a megnyilvánulása mint egy prostituálthoz (sem).
2018. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lekezelő, sértő, totál hulyének nézi az embert, miközben ő magát agytrösztnek képzeli*
2018. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!