Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy csendes emberből lehet...

Egy csendes emberből lehet profi árufeltöltős?

Figyelt kérdés
Nos lehet fura a kérdés de leírom miért kérdezem ezt. Olyan 2017 körül felvettek árufeltöltősként amit elején nagyon utáltam főleg a vásárlók miatt, meg akkor nagyon csendes és visszahúzódó voltam de kellett a munka. A végére persze megszerettem és a főnök főnökként kezelt engem, olyanokat mondott hogy olyan mintha ilyen vezető lennék, úgy csinálom a feladatokat. Sajnos suli miatt ott hagytam, de szerettem a végére. Beraktak a pénztárba, az sajnos nem igen ment. Főleg a számok miatt, összezavarodom, zavarba jövök ha előttem levő embert kell kiszolgálnom. Ezért ezt szerencsére nem erőltették. Sokszor viszont fel alá járkáltam, mert nem tudtam mit tenni. HIába néztem meg a raktárt nem volt olyan amit ki tudnék vinni, feltölteni így sokáig untam magam. Emiatt is kicsit félek ha felvennének ilyen munkára, mert jelentkeztem sok helyre. Elején eléggé féltem, hozzám jött egy vásárló és ijedtemben mondtam majd megkeresek valakit, de senkit nem találtam hirtelen, azt reménykedtem hátha elmmegy. De sajnos nem és az egyik dolgozónak elmesélte. Lecsesztek. De sok mindenre megtanítottak. Ezért is akarok ilyen munkát, de félek a kihívásoktól, a pénztártól ha oda kerülnék, a semmittevéstől ha nem találom fel magam. Régen gond nélkül kérhettem segítséget, mit tegyek de nem tudom máshol lennének e ennyire türelmesek. Mit gondoltok? Lehetek még normális árufeltöltő netán pénztáros egyben ilyen félelmekkel? Amúgy a régi helyemen majdnem 1 évig meg maradtam, de mindig menekülni akartam. De akkor csak azért, mert volt még lehetőségem suliba menni, most sajnos nincs már. Nappalira gondolok. Ezért jó lenne már valami munka. Mert nincs pénzem se. 20L

2020. okt. 14. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért szeretnél pont árufeltöltő lenni?


Nem találnál valami adminisztratív munkát esetleg, ahol nem nagyon kell beszélned?

2020. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért is ne lehetne,szarja le minden belső érzést és minden mást csak simán csináld és ne stresszelj mert semmi értelme.
2020. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azokhoz sajnos kell érettségi ami nincs.
2020. okt. 14. 14:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy lehetsz.

Hajrá,én bízok benned!❤️

2020. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Legyél éjjeliőr.
2020. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Estin le tudod tenni az érettségit ha majd szeretnéd.
2020. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán, nagyon is.
2020. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Melyik üzletlánc?
2020. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8.miért fontos?
2020. okt. 14. 18:49
 10/14 anonim ***** válasza:
gondoltam, hogy ez lesz a válasz xD
2020. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!