Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Oneletrajzba szerintetek...

Oneletrajzba szerintetek nagyon eroltetett konyvespolc elotti kepet berakni magamrol?

Figyelt kérdés
Nincs tultolva, nem kelti szerintem porszivougynok benyomasat a kepp, de gondoltam megkerdezem elotte, nem ad negativ kepet a szemelyrol ha igy jelentkezik? Tenyleg sokat olvasok szoval nem is kamu a dolog, illetve nem pakoltam tele szakmai konyvekkel a polcot mogottem, azok vannak ott amiket egyebkent is olvasok.
2021. márc. 22. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%
Józsika, menjél inkább segítsél a szüleidnek az otthoni melóban, azzal is előrébb lesznek.Ne ilyen baromságokat kérdezgessél itten.
2021. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Én könyvtáros vagyok, de nem tennék be egy olyan képet. Inkább olyat, ami hasonló, mint egy igazolványkép. Szépen, elegánsan legyél felöltözve, azzal sokkal inkább művelt ember benyomását kelted. Ha fiú vagy öltöny, ing és nyakkendő, ha lány vagy, fehér blúz és kosztüm.
2021. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
Én nem vennélek fel, az biztos. A könyvek olvasása számomra nem egy pozitív tulajdonság, mert lineáris gondolkodásra tanítanak.
2021. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Én úgy tanultam, hogy eleve nem feltétlenül kell minden önéletrajzba kép, hacsak nem kérik külön, hogy fényképes önéletrajz.

Ha kell kép, akkor is egy egyszínű háttér előtt készült igazolványkép a legjobb választás, olyasmi mint az érettségis tablókép.

(Nekem is könyvtáros a végzettségem, eszembe se jutott soha könyvekkel fotózkodni. :D )

2021. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Sosem tudni a náciknak, akik a HR-en dolgoznak mi kell.

Őszinteséggel sosem lehet labdába rúgni. Az 100%

2021. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen képeket egy egyszínű, nem túl kirívó háttér előtt illik készíteni, nekünk legalábbis így tanították még.
2021. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam jó benyomást keltene. Biztos tennék rá célzást állásinterjún, ha veled szemben ülnék, hogy milyen jó könyveket olvasol, vagy ilyesmi. :D

Szerintem nincs vele baj. Talán még jobb is, mintha öltönyös tömegember lennél, a főnökökben a kirívó önéletrajzok maradnak meg.

20/F

2021. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Én is azt javaslom, hogy egy egyszínű háttér előtt készített képet tegyél bele.
2021. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Baj eppen nekem se lenne, en is poenra vennem kerdezo, de mivel nem en interjuztatlak, ezert tokmindegy a velemenyem.

Egyebkent feher vagy legalabbis vilagos hatter elott illik kepet csinalni.

2021. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Én mondjuk nem önéletrajzban, hanem a szakmai oldalam profilképének használok könyvespolc előtti képet, illetve a videóimat is ott veszem fel.


Számomra nem tűnik erőltetettnek, mert sokat olvasok, ismereteim egy részét így szerzem, tehát a lényem része.


Akinek nem tetszik, az meg úgysem tudna kapcsolódni hozzám és a mondanivalómhoz.

2021. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!