Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Buszsöffőr vagyok. már nagyon...

Buszsöffőr vagyok. már nagyon unom. a főnököm kb minden nap behív és ordibál velem hogy miért késtem. erősen gondolkozok rajta hogy holnap reggel bemegyek hozzá és ahogy leordít a szeme láttára lehúzok egy kőműves actimelt. mit gondoltok, jó ötlet?

Figyelt kérdés
ja és persze utána elküldöm az öreganyjába...

#utálat #munkahely #berúgokmielőttindulaműszak
2021. márc. 23. 15:37
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell csinálni 1 órán keresztül? Neki miért nézi el?


Ha akkortól kezdődik a munkaidőd akkor kutya kötelességed ott lenni, ha meg 8 tól akkor igazából annyi idő kell csak hogy az előtte lévő dolgokat el tud intézni és kész. Fölöslegesen fizetenül úgy, hogy nincs dolgom én fixen nem mennék be előbb.

2021. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:

Nemtudom kedves kérdező hogy kilométerenként kapnak a sofőrők a fizetést vagy órabér... De szerintem csak akkor lenne joga beszólni hogyha 7es kezdés van a szerződésbe és onnan fizetik.

Plusz neki is van feletese, ha olyan nagy a baj akkor próbálj nála érdeklődni. Eddig ez amit tehetsz szerintem. Utána a többi adja magát.

És a saját megérzéseidre halgass ne itt máséra.

2021. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
82%
Ha letoltsu egy actimelt akkor rögtön ki is rúg. lesz más a helyedre.
2021. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
oksi, köszi a válaszokat. het kb 4 órát vagyok bent úgy hogy 7től 7:50ig a semmittevés és a kávézáson kívül nincs más. erre nem sok kedvem van. vagy én gondolom rosszul?
2021. márc. 23. 15:52
 15/52 anonim ***** válasza:
73%
Ez a feleses témát felejtsd el szerintem, ha jó indulatú és tud mást behivni akkor talán nem rugki, de aznap már nem melózol.
2021. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
76%
Told le azt a felest, legalább az ilyen ideggyenge sofőrök kiesnek. Semmi szükség nincs rá, hogy te, ezzel az elmeállapottal dolgozz sofőrként.
2021. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha alkoholt iszol, kirúg, feljelent és az utasok is megszívják miattad, akik azon a buszon lennének. Ha 7-re kell menned akkor 7-re kell menned és nem 7:05-re. De kultúrált ember inkább megbeszéli, hogy legyen egy aranyközépút, mert 1 óráig nézni a falat tényleg felesleges reggel. Ezt a főnök is megértené.
2021. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%

14es. Akkor sajnos köteles vagy eleget tenni a szerződésnek. Esetleg még az hogy szerződésmódosítás ez esetbe. De ha 7órátol van számítva a 4óra akkor a fizetésed is karcsúlni fog...

Nekem személy szerint 1 szinten áldás lenne 1 fizetet óra "semmittevés".

De ha akarod szerezz valamilyen hobbit amivel elütheted azt az 50 percet ott. Ez lehet olvasás/telefonon sorozatozás stb.

2021. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%
Itt azért félve tőle de megkérdezem ,hogy ugye nem szoktad ezt a feles beiktatni úgy, hogy vezetsz ugye?
2021. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
18, azt nem fizetik
2021. márc. 23. 15:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!