Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kollega távollétében lecserélt...

Kollega távollétében lecserélt irodazárról mi a véleményetek-úgy hogy a kollegának még cuccai vannak benn?

Figyelt kérdés

Kollegát átköltöztetik másik irodába, ámde sok cucca van. Azt mondják neki, ráér a pakolással.

És egyik nap arra megy be reggel hogy pakolna ámde a zár előző nap „véletlenül“ le lett cserélve. És még csomó cucca (köztük személyes cucca) is van benn.

Ráér a pakolásra állítólag de azért a zárat nagy hirtelen munkaidő után lecserélték.

Mert olyan sürgős volt, biztos.

és persze kulcsot az új zárhoz már nem kap, elvégre az már „nem az ő“ irodája..


Mit gondoltok erről a viselkedésről?


2021. márc. 23. 16:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Kolléga majd megkéri azt, akinek kulcsa van az irodához, hogy nyissa ki neki, hogy ki tudja vinni a cuccait.
2021. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

és vajon miért lett lecserélve a zár? hogy a kollega soha többet ne tudjon oda bemenni? vagy mégis miért? de miért menne be majdan ha ő már nem is onnan dolgozik?

Kicsit olyna ez mintha azt feltételeznék hogy a kollega úgyis lopni fog (majd attól aki bekerül a megüresedett helyre) és jóelőre elvesszük a lehetőséget... én ezt látom bele.

2021. márc. 23. 16:27
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező kiadni a saját vagyon tárgyaid, vagy ide vagy oda a kolléga jelentheti azt aki miatt nem fér hozzá a saját cuccaihoz.
2021. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A bizalom hiányát gondolom megjelenni.
2021. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem totál normális zárat cserélni abban a pillanatban, ha adott szemelynek már nincs köze adott irodához. Mondjuk azt sem értem, mi ah a sok cucc, amit ne lehetett volna fél óra alatt átvinni
2021. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%
Minimum etikátlan. Lehet, keresnék is a cégen 1-2 elveszett vagyontárgyat.
2021. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"Szerintem totál normális zárat cserélni abban a pillanatban, ha adott szemelynek már nincs köze adott irodához+"


érdekes ebben az irodában még az a 30 éves zár van amit anno a házgyár betett... sose cserélték le pedig egykét ember megfordult itt. most jön egy új ember, és azonnal csere. 30 évig meg jó volt. miért nem cserélték le akkor, akkor is, amikor a most távozott enber oda bekerült?

2021. márc. 23. 16:34
 8/20 A kérdező kommentje:

"Lehet, keresnék is a cégen 1-2 elveszett vagyontárgyat."


erre megvan a válaszuk, már meg is kaptam bármi személyes tárgy amit behozok csak saját felelősségre hozható be.

ők mossák kezeiket.

2021. márc. 23. 16:36
 9/20 A kérdező kommentje:

"A bizalom hiányát gondolom megjelenni."


Hát én is!! csak hát ugye ha bizalmi gondjuk van akkor hívjanak be, terítsék ki a lapokat mutassák be a bizonyítékokat (mert anélkül semmis az egész...) és akkor van miről beszélni.

korrekt felek közt nem így néz ki?

2021. márc. 23. 16:38
 10/20 anonim ***** válasza:
8as akkor is korlátozza mikor tudod hogy bent van a cuccod. Ez ugyanúgy jelenthető.
2021. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!