Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gáz így menni állásin...

Mennyire gáz így menni állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja nem tudtam elmenni fodrászhoz, mert zárva van, és mivel festve van a hajam, már látszik a lenövés. 3 hónapja voltam, úgy kb. 1,5 cm lenövés van, és egy két árnyalattal világosabb az eredetinél. Messziről nem feltűnő, mivel átmenetesen van festve az egész hajam, de közelről látszik. Viszont nem tudok mit csinálni, otthon nem tudom magamnak festeni, mert nem értek hozzá és nem akarom hogy foltos legyen. Abban reménykedek, hogy most már hetek kérdése és mehetek... na mindegy, holnap állásinterjúra megyek, mennyire hátrány hogy így le van nőve a hajam? Mit gondolnak majd rólam? Ugye nem fogják azt hinni, hogy ilyen igénytelen vagyok, nekünk ő nem kell?

L/25


2021. márc. 30. 07:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Na egy sima irodai adminisztrátor munkáról van szó, nem divatcéghez megyek.
2021. márc. 30. 07:45
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sokaknak probléma ez mostanában.
2021. márc. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jelen helyzetben teljesen érthető. Ha olyan a hangulat és az interjúztató, még el is lehet poénkodni :)


Ha nagyon zavar (és ez zavarna az interjúban) akkor nem tudod úgy összefogni vagy hátrafésülni, hogy ne látszódjon?


De tényleg ne aggódj, meg fogják érteni.

2021. márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelen helyzetben nem gáz, hiszen másnak is ugyanúgy zárva van a fodrász.
2021. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a mostani helyzetben nem gáz, több tízezrek vannak így. Nekem is le van nőve a hajam, ráadásul nekem frufrum is van, már nagyon a szemembe lóg, a géllakkomat meg nekem kellett megreszelni, szerinted? Nem vagyok sem fodrász, sem körmös.
2021. márc. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ex HResként mondom, hogy egyáltalán nem gáz, ne aggódj ezen :)
2021. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, pláne ilyen egyszerűbb pozícióknál. Legyél normálisan feltöltözve, fésülködve és hasonlók
2021. márc. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ascelpius ***** válasza:
Jelen helyzetben ha ápoltan jelensz meg, akkor a lenőtt haj teljesen elfogadható (úgy általánosságban is, leszámítva ahol a megjelenés fontos)
2021. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!