Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznál gyárban, ha hírtelen...

Dolgoznál gyárban, ha hírtelen nem akadna más munkalehetőség?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 1. 16:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem
2021. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Igen, de nem szívesen. Dolgoztam már többen is, egyik sem volt álommeló. Volt, amelyiket konkrétan 1 nap után otthagytam, mert a nap végére lebetegedtem tőle.


Hogy mennyire rossz a munka persze attól függ, hogy milyen beosztásban dolgozol ott. Ha a szalag mellett állsz és egy adott mozdulatsort kell csinálnod 12 órában mint egy biorobot, akkor az egy igazi rémálom. Ha viszont egy irodában ülsz és épp azt tervezed meg, hogy mit gyártsatok legközelebb, akkor viszont lehet nagyon jó is.

2021. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12


Egyetértek. Én is voltam már gyárban és tényleg a szalag munka legrosszabb...de a gépbeállítók munkája se semmi. Amit én szívesen dolgoznék, az vagy raktáros vagy legalábbis targonca kezelő lennék.

2021. ápr. 1. 16:40
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Hs nem találnék mást,akkor igen.
2021. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen! Bár kellemetlen lenne, mert kapnám a megjegyzéseket a nevem miatt. De, ha más nem lenne akkor mennék. Diákként több nyarat is töltöttem soron és szerettem.
2021. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!