Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utálok dolgozni, ti, hogy...

Utálok dolgozni, ti, hogy tudtátok megszokni?

Figyelt kérdés

Nem sokára vége az iskolának. Munkám is lesz ha minden igaz, de nagyon rossz bele gondolni, hogy dolgozni kell. Dolgoztam már, napi 12 órában vendéglátásban. Egy egész nyári szezont egy zsúfolt helyen, de csak dacból csináltam végig, hogy senki ne mondhassa, hogy feladtam. Viszont minden napját gyűlöltem.


Mással is van hasonló? Ti, hogy dolgoztátok fel, hogy dolgozni kell?


Még mielőtt valaki azt hiszi ingyen élő akarok lenni. Nincs így, személyes egzisztenciát akarok elérni. Ehhez pedig munka kell. De más is volt aki eleinte utált dolgozni? Hogy szokta meg? Hogy tudtátok rendesen csinálni úgy, hogy ne gyűlöljétek?


A válaszokat előre is köszönöm



2021. ápr. 2. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Mindent meg lehet szokni.:)
2021. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Én gazdag lettem. Azóta csak befektetek. Szóval a pénz dolgozik helyettem.
2021. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Célokat tűzök ki. Felújítok a megkeresett pénzből, egyszer talán normális tetőnk is lehet.
2021. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress más szakmát, munkaterületet.
2021. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Munka meg munka között óriási a különbség! Olyan munkát végezz, amit szívesen csinálsz ês van sikerélményed.
2021. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokáig utáltam, de találtam jó munkahelyet, ahová jó kedvel mentem be dolgozni és ez motivált.


(ooc: Én olvastam csak Radics Peti hangján a kérdést?)

2021. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
100%
Diákmunkában megedződtem aztán amikor már olyat dolgozhattam amit szeretek is, akkor már könnyű volt.
2021. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy tudtam megszokni, és nem is fogom. Tettem azért, hogy ne is kelljen csinálnom olyan munkákat, amik nem töltenek meg élettel.
2021. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Hat a 12 oras vendeglatozast en is utalnam.

Amugy jobb dolgozni, mint diaknak lenni sztem. Fuggetlenebb vagy, van penzed, azt csinalsz, amit akarsz.

Nem lennek ujra iskolas.

2021. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Hát, van aki utál dolgozni, és tönkre is megy benne... Sajnos, elég gyakori ez... 1 dolog, ha valakinek nem a hobbija a munkábajárás, és 1 másik az, ha valaki megrögzötten gyűlöli a munkahelyét, és egy kiadós sírással indítja a napot és egy egy estébe belenyúló mámoros örjöngéssel zárja... Sokan vannak úgy, hogy fehérgalléros munkát végeztek, és úgy érzik, életük legjobb döntése volt, hogy felvették a munkaruhát... Ha nagyon gyűlölöd, amit csinálsz, mindig kereshetsz mást, nem kell az ítéletnapig kitartani...
2021. ápr. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!