Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki egy munkahelyen dolgozik...

Aki egy munkahelyen dolgozik és nincs más jövedelme nem érzi, hogy kellene még egy láb amire támaszkodni lehetne?

Figyelt kérdés
Családos emberként 2 gyemeket nevelek, de úgy érzem, hogy az, hogy reggel 8-17-ig dolgozok azzal nem sokat teszek. Csak a fenntatásunkra megy el és nem tudunk fejlődni. Viszont se energiám se időm nincs már miután hazaértem mást csinálni. Mások hogy oldják meg? Varázsolnak?
2021. ápr. 7. 10:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Munkával csak megélni lehet ebben az országban meggazdagodni nem. Ha előre akarsz lépni akkor vagy egy jobban fizető munkahelyet kell nézned, vagy munka után bevállalni valami plusz melót, de ekkor is csak az anyagi helyzeted lesz jobb, az életed viszont szarabb. Tehát a megoldás, vagy beálsz valami bűnszervezetbe, vagy politikusnak mész ami lényegében ugyanaz. Esetleg még ha gondolod kezdj el lottózni.
2021. ápr. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11

A vállalkozás is (tisztességes) munka, és bőven hozhat olyan bevételeket, amelyeket egy alkalmazotti munka sohasem - csak csináld elég jól!

2021. ápr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

persze.

most a covid alatt milyen jó is vállalkozónak lenni.

be vagy zárva, de fizesd a bérleti díjat, a járulékot, a rezsit, az alkalmazottakat és közben élj is meg.

tényleg fa sza.

ha hollandiában lennék még azt mondom oké, mert ott a bezárt üzletekre nem kell bérleti díjat fizetni és kapja minden otthonmaradó a fizuja 80%át.

de ez magyarország. itt nincs segítség...egyedül vagy magadra hagyva a bajban.

2021. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13

Nekem nincs üzletem, és bizony jó.

2021. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!