Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan mással is,...

Volt már olyan mással is, hogy kirúgták azért, mert beteg lett és műtétre kellett volna menni?

Figyelt kérdés
Pedig előtte szerencsére nem volt ilyen gondom, folyamatosan, szorgalmasan dolgoztam, addig jó voltam. Pedig ennél a cégnél nem szokás a kirúgás, csak a főnök bunkó nyalógépei még külön keverték a k..kit. A főnökre meg rájött a rohadékság, pedig nem ilyennek ismertem meg. Nagyon durván földhöz vágott az egész. Se munkahely, se egészség. Nagyon durva.

2021. ápr. 11. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Március elején megjött a bajom ahogy szokott,de valami bökkenő volt,miért jött meg kedden ha mindig napra pontosan csütörtök kell megjönnie (fogamzásgátlót szedek)

Mellette 3 nap volt az egész fura volt, miért ilyen kevés a vér,miért 3 nap,miért kedden

Nem tudom miért,de úgy éreztem,hogy kell egy terhes teszt az első pozitív lett bepánikoltam,vettem vagy 10 dbot

10/2 lett pozitív

Felhívtam a dokit....

Március közepén elmentem nőgyógyászhoz csinált 3 vizsgálatot ultrahang... Negatív

Közben készültem volna egy műtétre eü kaparás,de előtte két nappal megint elkezdtem vérezni,mondom ilyen nincs

Műtét lefujva, küldtek vizsgálatokra, kontrollra, véralvadás faktorra,a főnöknek meg csak annyit mondtam,hogy igen túl vagyok rajta pihenek vizsgálatokra megyek

Jövő héten szerdán kezdek

Szerdán elmondan a főnöknek a teljes dolgot

Sejtheted mi lett ...

2021. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez sem semmi. Mérhetetlenül b..kónak tartom az ilyen főnököket.
2021. ápr. 11. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem jókedvemből hiányoztam

Orvoshoz járkáltam meg vizsgálatokra

2021. ápr. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Velem is ugyanez volt, hogy muszáj volt elmennem orvoshoz, és műtétre is.
2021. ápr. 12. 08:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ez történt veled. Mik a kilátásaid, felépülsz? Másik melóhely?
2021. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs másik melohely

Munkaügyi bíróságra ezzel lehet fordulni ?

2021. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem kirúgtak, de megmondtam, hogy műtétre kell mennem, hogy időben tudjon a főnököm készülni a helyettesítéssel. Ezután minden nap azzal kezdte, hogy jaj, de sz*rul nézek ki, biztos minden rendben, én meg minden nap magyaráztam neki, hogy ez nem olyan dolog, hogy rosszul lennék miatta, de másnap megint hallgathattam, ahogy részletesen ecseteli, hogy milyen ocsmányul nézek ki.
2021. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!