Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet valamit tenni olyan...

Lehet valamit tenni olyan kolléganővel, aki mindig mindenen drámázik és keveri a kakit?

Figyelt kérdés

Pl. odajön mellém, magyaráz valamit munkáról, mondom neki, hogy köszönöm, rendben. Erre később visszahallom másoktól, hogy szerinte én flegmán válaszolgatok neki, és csak úgy odavakkantok szavakat... pedig csak annyi van, hogy a munkára figyelek. Vagy van neki egy saját pohara, amit a többi céges pohár mellett tart, és valaki eldugta a szekrényben véletlenül a többi mögött. Ezen szinte elsírta magát, mert nem találta, mondván biztos ellopta valaki, mert a másik osztályon utálják (nem csak ott). Olyan passzív agresszív dolgai is vannak, hogy pl. direkt éjszakára bekapcsolva hagytam a gépet, hogy dolgozni tudjon, erre ő kérésem ellenére lekapcsolta mondván tűzveszélyes. Nem is lett kész másnapra a várt anyag, amiért persze én lettem a hibás, mert ő konkrétan letagadta, hogy szóltam neki.

Osztályvezetővel nagyon jóban van, vélhetően semmi intim dolog, de ő nem tud a viselkedéséről, hogy megnehezíti csak a dolgokat. Az ő szemébe kisangyal, és a legkompetensebb munkatárs, aki a legjobban szívén viseli a cég sorsát.



#rossz munkatárs
2021. ápr. 12. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondj fel!
2021. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megölni nem akarod, akkor határozottan le kell szidni, hogy hagyja már abba, mert mindenkinek a terhére van.
2021. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!