Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A vendéglátásban dolgozóknak...

A vendéglátásban dolgozóknak van rendes, normális párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta a szakács munka az álmom. 17 éves vagyok, nem vendéglátós középiskolában tanulok de gondolkozok azon, hogy amikor kijárom a mostani iskolámat elvégzek egy szakács iskolát.

Mindig olyan fajta voltam aki már 20-30 évesen családot szeretne, normális párkapcsolatban élni.

Mások véleménye alapján egy vendéglátásban dolgozó munkásnak egyszerűen nincs hosszútávon működő normális kapcsolata. Ennek tényleg van alapja? Tényleg ilyen sokat dolgoznak a szakácsok? Napi hány órát dolgoznak, heti hány napot?



2021. ápr. 14. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden kérdésedre nem tudom a választ, de nem egy és nem két vendéglátásban dolgozó embert ismerek, legtöbbjüknek régóta normális párkapcsolata van. Az egyik egy rokonom, évtizedek óta szakács. Gyereke már 24 éves.
2021. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%

Annyit azért nem dolgoznak a szakácsok hogy arra egy normális kapcsolat rámenjen, ha meg igen akkor annyit is ér.

Keresztszülők vendéglátásban dolgoztak huszonéveskoruktól, mégis működik még ma is dolog, mondjuk ők elfogadták hogy minél több pénz kell annál többet kell dolgozni, ez esetleges túlórát jelent, plusz lagzikat, amiktől egy fiatalabb jóformán kidől, akkora a hajtás.


A vírus miatt amint a pincérkedésnek befellegzett, úgy fel is hagyott ezzel a foglalkozással keresztapám, mondjuk annyiból örül hogy így tudott váltani, mert ő is olyan típus hogy szereti a bevált dolgokat, és magától nem igazán váltogat, most már emberhez méltó szabadideje van a másik munkából kifolyólag, ami a vendéglátásban nem volt jellemző, akárhányszor telefonáltam hogy ráér-e azzal fogadott, nemsokára indulok, vagy dolgozok.


Szerintem ne kísérletezz mert nem ér annyi áldozatot mint egy orvosi hivatás mondjuk, ott dolgozol de legalább pénzed is van.

2021. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!