Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mással is fordult elő ilyen,...

Mással is fordult elő ilyen, (COVID) ?

Figyelt kérdés

Sajnos elkaptam a covidot, és 2 hete itthon vagyok. Van róla papírom amit bemutattam a főnökömnek. Most járt le pénteken a karanténom, de még nem vagyok jól, beteg vagyok és vannak tüneteim. Nekem a házi orvos azt mondta szerdán jár le a karanténom, és én ezt mondtam a főnökömnek. De közben én csütörtök este kaptam e-mailt a NÉPEÜT-ől, hogy pénteken jár le hivatalosan a karanténom. Szóltam,a főnökömnek, hogy tudja mi van velem, és hétfőn kell visszahívnom a házi orvost,akkor tudok többet.

Erre, ő szinte megrágalmazott, hogy érdekes, múltkor még szerdát mondtam neki, most meg pénteket. De, úgy mond én is azt mondtam, amit nekem mondtak, nem hazudtam. Elküldtem neki a határozatot is,hogy lássa nem hazudok, és bocsánatot is kértem, hogy úgy tűnt hazudok, de én is félre voltam informálva. De azóta nem ír vissza, többször írtam neki, de csak leláttamozta és nem ír vissza. Nem tudom, mi miatt büntet, vagy lehet ki akar már rúgni.



2021. ápr. 17. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Az is lehet,hogy 5ember is beteg ő pedig stresszel mert nem tud tervezni.

Nálunk is 30/5 ember kiesett. Nagyon stresszes a főnök, 3hétig tornyosultak a munkák. Nem volt jókedve egy kicsit sem...

Én felhívnám. Nem is értem ezt az üzengetést.

2021. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a covid miatt 3 hétig voltam táppénzen, + 1 hét szabi, pedig a karantén az én esetemben 14 nap volt. Egyszerűen azért, mert még nem éreztem jól magam. Nem tudtam volna végigülni a műszakomat és beszélni 6-8 órát folyamatosan, mert köhögtem. Gyenge voltam, és dekoncentrált. Fokozatosan kezdtem visszaállni a munkába is. Szóval a főnök fogadja el azt, hogy nem érzed jól magad és a háziorvosod mit ajánl, te meg ne bombázd a leveleiddel.
2021. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egy ember irogatja ki napi többször ezeket a kérdéseket a csúnya gonosz főnökről? Vagy ennyi gonosz főnök van?
2021. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!