Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Visszamenjek egy olyan helyre...

Visszamenjek egy olyan helyre ahonnan eljöttem 2x is?

Figyelt kérdés
Van egy munkahely amit szerettem nagyon és a kollégákat szinte családomként szerettem. Sajnos első alkalomkor azért mentem el mert tanulthattam még, másodszor meg valami megütött és féltem attól, hogy csak teher vagyok nekik, másképp bántak velem kicsit, de ugyanúgy megvolt ott a jó hangulat és igaz mondták hogy 3x biztos nem venne vissza de nagyon megszerettek ott szerintem főleg ha simán visszavett, megijdetem a kezdeti nehézségektől. Viszont kínos lesz megint visszakönyörögni magam oda de ha nem vesz vissza akkor legalább nem furdal a kíváncsiság. Azóta nem mertem lemenni oda (bolti munka) így is félek, hogy mondtam azért mentem el mert találtam más helyet de közben onnan is elküldtek (nem elmentem hanem elküldtek sok embert akkor covid miatt...)Szerintetek menjek azért vissza oda és próbáljam azért meg ismét ha visszaenged? Nagyon bánom, mert baromi közel van és jó közösség alakult ott ki. Vagy kezdjek teljesen új helyen új emberként vagy menjek vissza oda ahol szerettek és elfogadtak annak aki vagyok ezekkel a hibákkal is? Ismertek ilyen embert mint én, hogy elmegy, visszamegy, visszaveszik, teljesít stb? A jó viszont, hogy nem haraggal váltunk el hanem megbeszéltem vele igaz kissé lehangoltan de nem utáltak ott soha. Nagyon oda húz a szívem de félek, hogy megint csalódást okozok de sok mindent megtanítottak és szerettem a helyet.

2021. ápr. 18. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán azt tenném, hogy elmennèk oda vàsàrlókènt pár alkalommal. Beszèlgetsz kollègàkkal, hogy nem sikerült az új meló, aztán hátha kialakul valami. Ha a főnök nem haragudott meg, talán van esèlyed vissza kerülni. Egy próbát megér
2021. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.Köszönöm.

Igen én is valami ilyesmit terveltem ki, mert azóta még vásárolni sem voltam ott, féltem a reakcióktól és hogy mit monjak ha megkérdeznék, hogy megy a munka? Ahol már nem vagyok.

2021. ápr. 18. 20:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy szerintetek jobb tisztalappal kezdeni teljesen új helyen ahol nem ismerik a baklövéseidet és új személyiségként érvényesülhetsz?
2021. ápr. 18. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd már meg minden nap legalabb kétszer...
2021. ápr. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4.bocs most kérdezem először :)

ha zavar lapozz válaszolás nélkül ;)

2021. ápr. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
legalább jó accról válaszoltál volna XD
2021. ápr. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6.ha nem tetszik ez van :)
2021. ápr. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!