Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi kell ahhoz, hogy valaki...

Mi kell ahhoz, hogy valaki biztonsági őr legyen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Igéző szemek😊
2021. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Gyomor, hogy elfogadod, hogy 90%-ban feketén fognak dolgoztatni és jó pár cég vissza fog élni az adataiddal.


(Párom tapasztalata, soha többé nem menne annak)

2021. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom valami közbiztonsági végzettség vagy valami ilyesmi tehát akárkit nem vesznek fel.

Még talán egy jó fizikum. Előny ha izmos vagy,de beérik veled ha csak szimplán nagydarab vagy. De vannak olyan biztonsági őrök,akik már olyan öregek,hogy a hamut is mamunak mondják,tehát hétszentség hogy alkalmatlanok és biztos hogy nem rendeznének el egy átlag melós embert sem.

2021. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, el kell végezni egy két három hónapos személy vagyonőr képzést. 8 általános elég hozzá. Különleges követelmény nincs.
2021. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Igen 4-es, aztan 5 evente ismetlo vizsga. ( tanusitvany). Megjegyzem felenk mar nem jellemzo biztonsagi orkent az oreg "Jozsi bacsi" meg az alkesz Pista". Sokan erettsegi utan csinaljak, de tudok fosulist, meg rendort is. Ami meglepo egyre tobb a no. Lassan el lehet felejteni a "hulye bizti or" bevesodest.
2021. ápr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5. Csak azért van 5 évente valami vizsga mert az pénz beszedés. Aki kifizeti átmegy, azon se lehet megbukni.
2021. ápr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Betöltött 18. életkor, cselekvőképesség, állandó magyarországi lakhely, büntetlen előélet, alapfokú iskolai végzettség.
2021. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Büntetlen előélet, nem állhatsz eltiltás alatt, magyar lakhelyednek kell lennie, eu-s állampolgárnak kell lenned, cselekvőképesnek kell lenned.

Nekem 5 hónapos volt a tanfolyam(ingyenes), és én még bizonyítványt kaptam, nem tanúsítványt. A jogi részét nagyon szerettem. Nem nehéz egyébként, simán teljesíthető. Én tegnap vizsgáztam, tervezem tovább vinni. Nekem három oktatóm volt egyébként, ebből kettő ügyvéd, szóval nagyon belementünk a jogba, és elkezdett nagyon érdekelni.

2021. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
A tanusitvany 5 evente a megszerzett bizonyitvany utan van.
2021. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Már csak tanúsítvány jár bizonyítvány helyett január elsejétől induló tanfolyamok elvégzése után. A legtöbb szakmánàl már így van, mert jól szétcseszték az okj-t.
2021. máj. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!