Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha kollegátok munkahelyi...

Ha kollegátok munkahelyi csalás áldozata lesz, elgondolkodtok rajta milyen helyen is dolgoztok? Tegnap még őt verték át, holnap már akár engem?

Figyelt kérdés

A bejelentése és a bérezés körül voltak finoman szólva is furcsaságok. Magyarul átb***-ták.

És ez neki anyagilag is fájó, az etikai oldaláról ne is beszéljünk.


Na most lehet erre azt mondani mit foglalkozom én ezzel hát nem engem vertek át. Nem engem, még nem.

De ahol ma átverik az egyiket, ott holnap átverik a másikat. És ma ezt holnap azt-akár engem is.


Hogy látjátok? Elgondolkodnátok milyen helyen is melóztok?


2021. ápr. 24. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megelőzöm a problémát. Nem megyek alapítványi iskolába dolgozni.
2021. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ami itt történt az sztem a hazai kkv szektor 100%ában megtörténhetne mindenütt ahol felső kontroll nélküli magukat sebezhetetlennek hívő uborkafára felkapaszkodott segghülye trógerjózsik ülnek a vezetői székben
2021. ápr. 24. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, tudjuk, minden munkáltató lehúz ahol tud.
2021. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
minden hazai trágyadomb kkv. így van.
2021. ápr. 24. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a nőknek szokták mondani, lehet nem kellett volna kipróbálni az összeset...
2021. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én elgondolkodnék
2021. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!