Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Igaza volt a főnöknek?

Igaza volt a főnöknek?

Figyelt kérdés

Részmunkaidőbe vagyok a jelenlegi munkahelyemen, mert tanulok mellette. Általában tovább szoktam maradni. Most mégis pontban mikor lejárt a munkaidőm szótlam a kolléganőmnek hogy le tud e váltani. Mondta hogy megy igen. Erre a főnök behivott hogy részmunkaidősnek reggeliznie se kéne és mégis el vagyok engedve, ilyenkor legalább egy 5-10 percet meg rahúzhatnék. Közben sokszor el se vagyok engedve meg ők mondják hogy mehetek nyugodtan. Akkor nem értem mi a probléma. Mondta hogy lehetnek tekintettel a kollégáimra. Mert ő is csinálja a dolgát, és ez nem úgy megy hogy szólok, hanem majd jön és levált.

Én mondram neki hogy nyilvsn ha tudom hogy csinál valamit akkor még maradok es vissza megyek. De ha nem akkor miért ne mehetnek. Meg mondom sokszor el se megyek reggelizni, tisztaba vagyok vele hogy részmunkaidőbe vagyok. Nem értem miért ekkora probléma hogy mikor lejárt a munkaidőm elmegyek. Vagy szerintetek bunkóság,es ezért nem nézem a kolléganőmet. Eléggé gúnyosan mondta a főnök.


2021. ápr. 26. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A munkarendben feltehetően meg van határozva a munkaidő kezdete és vége. Az az irányadó, nincs kívánságműsor egyik oldalról sem.
2021. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra hivatkozik hogy el vagyok engedve kaja időben, pedig nem is lehetne.
2021. ápr. 26. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elenged enni, akkor maradj tovább 10 percet. Vagy pedig ne menj enni. A lényeg, hogy akkor legyen rendszer, azt nem fogja követni hogy ma ettèl, holnap nem.
2021. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem értem miért kellett ezért lebaszni ennyire a fejem
2021. ápr. 26. 10:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Normális stílusba is el lehetett volna mondania
2021. ápr. 26. 10:07
 6/6 anonim válasza:

A főnöködnek csak simán rossz napja volt.

És rajtad vezette le a dühét.

Ismerek olyan főnököt ha jó kedve van akkor mindenki haver, de ha rossz kedve van akkor mindenkit megszivat, meg kiabál is olyankor mindenkire

2021. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!