Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most ez hova tegyem az ilyet...

Most ez hova tegyem az ilyet egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Mai nap reggelén bementem én és a kollégám dolgozni. Mi egy gyárban dolgozunk. Ugye, mivel eredeti helyünkön nem volt lehetséges dolgozni, ezért ugye máshová mentünk volna dolgozni a gyáron belül, elő fordult már, azonban most furcsa mód nem tudtak adni nekünk munkát, és hazaküldtek minket a gyárból, mondván, szabadság lesz ez. Persze, papírt semmilyen papírt nem adtak, kollégám hozott haza, és elméletileg kellett volna valamilyen kilépő papír hogy hazaküldtek minket. Eredeti főnökünk nem volt bent, ezért délután felhívtam, hogy ez történt és akkor holnap mikor jöjjünk. Totálisan fel volt háborodva, és pont az utánunk következő műszakban dolgozik, és nem értem hogy hogy nem tudta azt, hogy mi el lettünk küldve haza. Szóval ez így baromi furcsa dolog. Úgyhogy én nem tudom mi folyik itt. Nem igazán tudom hova rakni ezt az egészet, esetleg arra merek következtetni, hogy a munkatársam vagy a főnök el akar engem/minket távolítani a gyárból (3 hónap hamarosan lejár, ami azt jelenti, hogy általában kidobnak minket a helyről). Egyébként anyaghiány miatt nem tudok ott dolgozni, ahol voltam eddig. Szóval ez a "vég" kezdete (kirúgnak minket valamilyen indokra hivatkozva), vagy inkább csak amolyan felfordulás?

#munkahely #Felforgás
2021. ápr. 26. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs miért aggódnod,mindenhol megesik az ilyen...voltam olyan, és nem mindenhol adnak kilépő papírt sem.
2021. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!