Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elrontottam valamit a munkahel...

Elrontottam valamit a munkahelyemen, és ez megvisel. Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
"Örököltem" egy feladatot, nem is lettem betanítva igazán, most csináltam másodszor. Aztán egy ehhez kapcsolódó e-mailt csak bizonyos embereknek kellett volna kiküldeni, én viszont kiküldtem rajtuk kívül mlg kb. 80 embernek, akiknek nincs közük a dologhoz (korábban így láttam a kolléganőmtől, de mint kiderült az más típusú feladat volt). Nem volt egyértelmű számomra a címzettek köre, és mikor már késő volt leszidott a főnököm is és még egy másik felettesem is. Nem történt katasztrófa, csak a téves címzettek közül betelefonáltak páran, hogy ez mi... azt mondták kaptam elég segítséget, tudnom kellett volna az eljárásrendet, és hogy ezzel kellemetlen helyzetbe hoztam magunkat. Hogy lépjek tovább? Teljesen elment a kedvem mindentől, nagyon lehangolt vagyok, szívem szerint bőgnék. :(
2018. szept. 6. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak az nem hibázik, aki nem csinál semmit se.
2018. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen előfordul.


(Legfeljebb azt mondhatni, hogy szerencsére (valszeg) nem olyan levél volt, ami szigorúan titkos bizonyos személyek számára...)

2018. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ennél sokkal komolyabb hibát is követtem már el, a legjobbakkal is előfordul :) Tanulsz belőle, többé nem követed el, ennyit tehetsz, az önostorozással nem mész semmire. Lefogadom, hogy amikor valamiben sikeres vagy és valamit jól csinálsz, akkor feleennyit se gondolsz rá, mint erre az egyetlen kis hibára.. pedig kellene :)
2018. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mások mit meg nem adnának azért, hogy csak ennyi felelősségük legyen, hogy hova küldenek egy e-mailt..:)
2018. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Összetörtem egy raklapnyi vörösbort, igazából semmi bűntudatom nincs, nem is izgatott akkor sem, előfordul. Sosem csináltam hasonlót, erre beraktak oda. Anyagi kár jelentős.
2018. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy amúgy elég fontos levél volt, (fő)osztályvezetőknek és hivatalvezetőknek ment ki. Igazából a melléklete volt érdekes, mert abban volt olyan infó, amiről nem tudom, hogy nekik kell-e (szabad-e) tudniuk... Remélem nem lesz következménye a dolognak. :(
2018. szept. 7. 08:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt végül?
2023. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!