Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megkérdeznétek a főnöktől?

Megkérdeznétek a főnöktől?

Figyelt kérdés

3 hónapja átkerültem egy másik osztályra, ahol más vezető van. Csak hogy nem ilyen egyszerű a dolog, ugyanis papíron maradtam a régi főnökömnél, ami azt jelenti, hogy ha szabira akarok menni neki kell szólnom, és nála vagyok létszámba véve. És ezen kívül kb. nem is találkozok vele, csak hónap végén, mikor szedi össze a jelenlétit. Munkát nem ő ad, azt az itteni főnökkel kell megbeszélnem. Ami néha nehézkést szitut is eredményez, mert ha beteg vagyok, vagy szabira kell mennem, azt se tudom kinek szóljak először. Mikor átkerültem, nem magyarázták meg az okát, közölték, hogy ez van. Engem meg nem zavart, úgy voltam vele, nekem mindegy, ha őket nem zavarja ez a kavarodás. Viszont mostanában egyre többet gondolkodok ezen, hogy mégis mi lehetett ennek az oka, ugyanis senki másnál nincs így a cégnél. Gondoltam rákérdezek, hogy mi az oka ennek, de nem tudom megtegyem-e. Ti mit tennétek? Megkérdeznétek? Őszíntén kicsit félek a választól. Már minden rossz válasz eszembejutott...

L/25


2021. ápr. 26. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném. Ha tudni szeretnéd de félsz a választól döntsd el melyik a fontosabb, megkérdezni és megtudni vagy jó így is?
2021. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet azért nem mondta, mert nem akarja hogy megkérdezzem.
2021. ápr. 26. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne mondana el? Talán nincs hozza kozod? Kinek lenne ha nem neked? Ha erdekel kerdezz ra
2021. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán rákérdeznék.
2021. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!