Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti a főnöktől megkérdeznétek...

Ti a főnöktől megkérdeznétek azt, hogy elégedett-e a munkátokkal?

Figyelt kérdés
Jóban vagyok vele, ismerem régóta. Azonban csak 1,5 éve a főnököm de a munkám minőségével kapcsolatban semmilyen visszajelzést nem ad. Nem piszkál nem dicsér... olyan semleges.
2019. febr. 27. 09:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha akarna, akkor mondana valamit. Inkább hagynám, nehogy elkezdjen piszkálni :)
2019. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szokták az embert megdicserni én a környezetemben ezt tapasztalom. Tehát talán jobb is, hogy semmit se szól mintha mindenért piszkálna.

Én ha fizetésemelést akarok intézni magamnak akkor ezzel indítok hogy előtte kérdezem meg van e elégedve velem. (szintén régebb óta ismerem és jóba vagyunk)

2019. febr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne kérdezz rá, ha nem panaszkodik akkr jól dolgozol, ha nem dícsér talán nagyobb az egoja, hogy megtegye. Az én főnököm pl nagyon egoista ennek ellenére, ha kemény napom van megdícsér!
2019. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezed, esetleg azt hiheti, hogy sumákban séntikálsz valamiben. Esetleg úgy gondolja, hogy feltámadt benned a bizonyítási vágym és extra munkákat akaszt a nyakadba. Tehát fölösleges megkérdezni, ha gondja lenne, mondaná.
2019. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem kell kerdezzem, évente kötelessége értékelni , es errol nekem is tudomast kell venni.
2019. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Erre vannak az időszakos teljesítményértékelések, ott meg tudod beszélni ezt.
2019. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5.-6.: Honnan tudjátok, hogy a kérdező milyen jellegű munkakörben van? Az is lehet, hogy szakmunkás, segédmunkás vagy vendéglátóipari alkalmazott. Ott nincs ilyen értékelésféle.
2019. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem nem egy munkahelyen mondták azt az első napon, hogy jól dolgozom és ügyes vagyok. Aki jól dolgozik, azt már az első napon meg is dicsérik. :D
2019. febr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem*
2019. febr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#7: Onnan, hogy nálunk az operátoroknak is van...
2019. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!