Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi értelme, ha sikertelen...

Mi értelme, ha sikertelen felvétel után még személyesen is beszélni akarnak velem?

Figyelt kérdés
A napokban történt, hogy megpályáztam a munkahelyemen egy másik pozíciót. Tegnap szóltak a HR-esek, hogy a vezető nem választott ki a pozícióra sajnos, de ekkor legyek online elérhető, mert személyesen is akar erről beszélni velem a vezetőm. Külön kérték, hogy munkaidőben jelentkezzek majd be aznap. Vajon ennek mi értelme van? Ha egyszer úgysem engem választottak ki, akkor miért akarnak még velem beszélni?
2021. ápr. 26. 19:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy a benasagoddal ugy felhuztad a Hr-eseket, hogy meg akarnak verni. Behivnak, mar az ajtoban radugranak, es jol megagyalnak.
2021. ápr. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Semmi extra. Elmondták, hogy miért nem engem vettek fel, de próbálkozzak, mert most is olyanokat vettek fel, akik már 2x-3x adták be a jelentkezésüket, szóval eléggé érdekes a kiválasztási folyamat. Szerintem nem jelentkezek ilyenre többet.
2021. máj. 21. 13:29
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem ez így kicsit megalázó szitu. Szerintem sem érdemes tovább eröltetned.
2021. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, ez egy multi, ahol van 5-6-7 munkavállalói szint. Én pont, hogy épp a többiekkel ellentétesen gondolkodom: szerintem meg pont, hogy legközelebb is add be, mert - legalábbis az általad leírtakból - nekem az jött le, hogy MOST nem téged választottak, de jók a paramétereid(tehát nem kell még 5 tanfolyamot elvégezned, 6 vizsgát letenned vagy 3 további végzettséget szerezned/4 diplomát szerezned annak érdekében, hogy ENNÉL a KONKRÉT cégnél ERRE a KONKRÉT pozícióra labdába rúgj.


Vagyis benne vagy a mezőnybe, azok között, akiknek LEHET esélyük, csak MOST nem téged választottak. Én a helyükben a belsősök között nem kérnék jelentkezést, nyilván tudják, kinek milyen papírja(végzettsége(i) és képességei vannak, ha belsőst akarnék, egyszerűen behívatnám a munkavállalót (pont úgy, mintha ki akarnám rúgni), és közölném vele, hogy van egy ilyen lehetőség, igényt tart-e rá.


Aztán a többi már a munkavállalón múlik.

2021. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!