Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem küldik meg a munkasz...

Miért nem küldik meg a munkaszerződést?

Figyelt kérdés

Elfogadtam egy ajánlatot még a mult héten. Megállapodtunk egy kezdődátumban (június 1.), viszont ahhoz, hogy a felmondasi időm leteljen a kezdőnapig, a héten be kellene adnom a felmondást.

Én viszont addig semmiképp nem szeretnék felmondani, amíg legalább nem láttam a szerződést, de a legjobb ha aláírás után mondok fel.


Ezt meg is mondtam nekik, mégsem kaptam még semmit, pedig az adataimat már a mult héten elküldtem. Nem szeretnék kuncsorogni nekik, meg nyomulni, hogy mi van már, elvégre ha szeretnének alkalmazni, akkor nekik is érdekük lenne, hogy mihamarabb aláírhassak.

Ha viszont csak jövőhéten jeleznek vissza valamit, akkor a kezdődátumot kell módosítani, ami félek, hogy nem tetszene nekik és konfliktust szülne már az elején.



2021. ápr. 27. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
szar ügy
2021. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!